Investujte do nákupu nehnuteľností v Dubaji a získajte pobyt v päťhviezdičkovom hoteli

PR
3 /

Strategická poloha mesta a uvoľnené daňové pravidla. Aj to je jeden z dôvodov, prečo Česi i Slováci kupujú nehnuteľnosti v Dubaji.  Tie sú tu dokonca lacnejšie ako u nás a klienti bez znalosti angličtiny môžu vďaka realitnej kancelárii Platinum Square Real Estate komunikovať vo svojom rodnom jazyku.

Pokiaľ hľadáte výhodnú investíciu do nehnuteľností, Dubaj je pre vás tým správnym miestom.

Dubaj

Dubaj

„Počas posledného hektického obdobia v Európe získal Dubaj ocenenie v súťaži Travelers’ Choice Awards 2022 na Tripadvisor, kde porazil Londýn, Cancún, Bali či Paríž. Dubaj bol vyhlásený sociálnou sieťou TikTok ako najlepšie miesto pre tvorbu obsahu,“ uvádza Ing. Dávid Lehotský.

Ako dodáva, že v prvom kvartáli tohto roka mali najvyššiu obsadenosť hotelov na svete. Investorov bude určite zaujímať štúdia spoločnosti Airbnb, podľa ktorej sa Dubaj umiestnil na prvom mieste ako najvýnosnejšie mesto na svete.

Dávid Lehotský

Dávid Lehotský

To je tiež dôvod, prečo tu investori z celého sveta nakupujú nehnuteľnosti, aby ochránili svoje peniaze pred infláciou a diverzifikovali investičné portfólio.

Spoluzakladateľka spoločnosti Platinum Square Ing. Natália Lehotská, ktorá ako jediná slovensky hovoriaca podnikateľka otvorila svoju realitnú kanceláriu v Dubaji uvádza, že Spojené arabské emiráty zaznamenali v prvom kvartáli tohto roku rast ekonomiky o 8,2 %.

Po skončení pandémie taktiež trvalo rastie cena nehnuteľností, stále však ešte nedosahuje historické maximum. Natália Lehotská má viac ako dekádu skúseností v SAE, kde pracovala vo vysokých manažérskych pozíciách u developerov a pozná realitný trh i zo zákulisia.

Natália Lehotská

Natália Lehotská

Sama hovorí: „Realitní makléri sa v Dubaji často menia, naproti tomu s našou spoločnosťou si môžete byť istí, že sa budete mať na koho obrátiť aj po niekoľkých rokoch, a to aj v českom alebo slovenskom jazyku.“

Jej víziou je zároveň pomáhať klientom nielen so zaobstaraním nehnuteľnosti, ale tiež poskytovať komplexné služby, ktoré zahŕňajú aj ich správu a prenájom, development či  projektovanie bytov (viď https://platinumsquare.sk/).

Medzi ďalšie činnosti Platinum Square Real Estate patrí aj zakladanie spoločností a vybavenie víz, výmena kryptomien a investičné poradenstvo.

„Každoročne nás oceňujú medzi najúspešnejšími kanceláriami v Dubaji a máme v ponuke exkluzívne nehnuteľnosti, ktoré možno zakúpiť výhradne u nás. Vďaka skúsenostiam so správou prenájmov môžeme lepšie porovnávať a vyhodnocovať jednotlivé lokality. Konatelia Platinum Square vlastnia aj byty a vily po celom Dubaji,“ dodáva Natália Lehotská.

Ďalej pokračuje: „Rozhodli sme sa pomôcť českým a slovenským investorom bezpečne investovať, a preto sme usporiadali predajné akcie po celej Českej republike a Slovensku, kde si môžete pozrieť najžiadanejšie projekty v Dubaji. Pokiaľ si na akcii zakúpite nehnuteľnosť, získate bezplatný pobyt v päťhviezdičkovom hoteli v Dubaji na 2 dni a preplatené letenky.“

Predstavitelia spoločnosti Platinum Square Real Estate teraz prichádzajú do Banskej Bystrice.  Bezplatná registrácia na privátne stretnutie v hoteli Dixon v dňoch 27. – 28. septembra 2022  je tu: https://platinumsquare.sk/event/.

Zdroj: Platinum Square Real Estate  , Foto: ilustračné