Björnsonka: Relax v prírode vo veľkom štýle

PR
5 /

Večerný relax so sviežim horským vánkom vo vlasoch či ranná káva v spoločnosti veveričiek. Aj taká môže byť vaša dovolenka na Slovensku. Unikátny hotel v Jasnej, ktorý nadväzuje na koncept pôvodného hotela Björnsonka, priniesol do Nízkych Tatier ojedinelý spôsob oddychu v lone prírody.

Poďme sa na tento netradičný luxus spoločne pozrieť.

Nezabudnuteľné zážitky a hotel v Jasnej

Nízke Tatry a najmä Jasná ponúkajú more zážitkov. Letnú turistiku každoročne strieda zimná lyžovačka. Okrem toho sa v okolí Demänovskej doliny nachádza množstvo atrakcií na trávenie voľného času vo dvojici i s deťmi.

Ak ste však otrávení z preplnených rezortov či komerčných chát, máme pre vás jedinečné riešenie. Nádherný hotel v Nízkych Tatrách – Björsonka priniesol do Jasnej nezameniteľné spojenie ubytovania v lone prírody, ktoré si zamilujete na prvý pohľad.

Štýlové ubytovanie v Jasnej

Minimalistické chatky TREE HOUSES v škandinávskom štýle totiž nenechajú chladné ani tie najtvrdšie povahy. Prekrásne výhľady, no predovšetkým ich premyslené spojenie s prírodou vás odtrhnú od každodenných starostí spojených s ruchom veľkomesta.

Chatky TREE HOUSES vás tak naplno vtiahnu do lesa a to nielen spôsobom stavby, ktorá stojí tak povediac vo vzduchu, ale aj výberom materiálov. Tie citlivo reflektujú umiestnenie medzi ihličnanmi, takže ponúkajú naozaj neodolateľný spôsob ako si dobiť baterky v lone prírody a v tom najkrajšom ubytovaní v Jasnej.

Ubytovanie Nízke Tatry so širokými možnosťami

Björsonka však ponúka aj služby vysokého štandardu ako sa patrí na ubytovanie v stredisku Jasná. Okrem chatiek TREE HOUSES totiž môžete vašu dovolenku v Nízkych Tatrách prežiť v hlavnej chate. Tá vás v každom kúte bude vítať vôňou dreva. Navyše v jej priestoroch sa nachádza i nezameniteľná reštaurácia s panoramatickou terasou.

Ak máte radšej súkromie v príjemnej spoločnosti vašich najbližších, tak je pre vás ideálnym riešením apartmánový dom Villa. Ten disponuje štyrmi dvojlôžkovými izbami ako aj privátnou kuchyňou s jedálňou a obývačkou. Villa je vhodná na dovolenky pre viacčlenné skupiny, ktoré si chcú svoj zaslúžený pobyt v prírode užiť vo veľkom štýle.

Ubytovanie v prírode pre každý rozpočet

Filozofiou  Björsonky je doprianie úniku z každodenných starostí do harmónie prírody pre každého. Takže ak hľadáte lacné ubytovanie v Jasnej, potom vedzte, že v jej areáli sa nachádza i hostel dizajnovaný v duchu lesa.

Ten ponúka ideálnu možnosť na strávenie času v Nízkych Tatrách pre športovcov či mladých ľudí s limitovaným rozpočtom.  No aj v tomto prípade si môžete naplno vychutnať služby hotela v podobe nezameniteľnej gastronómie či oddychu v hotelovom wellness centre.

Zdroj: PR, Foto: www.bjornsonka.sk