Priamo v ceste ostatným na príjazde a výjazde z parkoviska  

PARKUJEM AKO PAKO
6 /

Viacerí Bystričania si už všimli resp. aj využívajú v súčasnosti nespoplatnené parkovisko medzi VÚB-kou a kaviarňou Rikardo (oproti jame pred mestským úradom). Denne tu parkuje veľké množstvo áut a nájsť tu voľné miesto je problém.

Ten mal zrejme aj majiteľ bielej škodovky, ktorý sa snažil zaparkovať počas  utorka  v lese stojacich vozidiel. Nevyriešil to však najšťastnejšie..

Keďže nenašiel voľné parkovacie miesto v priestore označenom na parking, zastal so svojím autom tesne pri priechode pre chodcov krížom v príjazdovej a odjazdovej časti parkoviska. Asi mu nenapadlo, že sa stal prekážkou pre ostatných parkovania chtivých vodičov.

Viaceré z prichádzajúcich i odchádzajúcich vozidiel museli kvôli museli opatrne manévrovať v už beztak stiesnenom priestore.Nehovoriaco prichádzajúcich autách, ktoré museli zastať rovno na priechode pre chodcov alebo čakať na hlavnej komunikácii. Viacerí z vodičov nad tým iba nechápavo krútili hlavou.

Tento dopravný priestupok si všimli aj mestskí policajti, ktorí dali na auto tvoriace prekážku v doprave pri parkovaní papuču.

Autor: (tom), Foto: redakčné