V Radvani bude veľký detský karneval

KULTÚRA
0 /

Kým sa dospeláci počas fašiangových víkendov zabávajú na plesoch, pre deti sú určené maškarné plesy a karnevaly. Jeden taký detský karneval  onedlho poteší malých i veľkých v Radvani.

Do mesta pod Urpínom aj tento rok prichádza veľký detský karneval. V sobotu 10. februára sa od 15:00 hod. v priestoroch auly Slovenskej zdravotníckej univerzity na Bernolákovej ulici 8 budú môcť nielen deti, ale aj dospelí preniesť do ríše rozprávok.

Pripravená je dobrá zábava, tanečné vystúpenia najmenších detí zo Sonyta Mini Disco a z tanečnej školy Janette Fáberovej. Tešiť sa môžete aj na súťaže, tombolu a fašiangovú diskotéku. Podujatím bude sprevádzať Diana Javorčíková.

Najlepšia, najnápaditejšia a najoriginálnejšia maska, ako aj rodinka v kostýmoch budú odmenené krásnymi cenami. Prvou cenou je víkendový pobyt pre celú rodinu, druhou finančná odmena vo výške 100 eur a treťou cenou  darčekový balíček. Súčasťou programu bude balónový tanec, súťaže o darčeky a sladkosti, ako aj tombola.

Organizátori mysleli aj na občerstvenie a k dispozícii bude ovocný raut a detský kútik. Vstupné na podujatie bude vo výške 2 eurá na osobu a lístok bude zároveň zlosovateľný. Vstupenky sa budú dať zakúpiť priamo na mieste konania karnevalu, ako aj na Zvolenskej ceste 14 a Stavebnej 1.

Organizátorom podujatia je OZ Erika Karová, partnermi podujatia sú OZ. Kompas – centrum rozvoja, BCF s. r. o., Tesco Stores a. s., Sonyta Music – detské hudobné centrum, Janette Fáberová dance, Fubaby a ďalší sponzori.

 

 

Zdroj: (dem), Foto: Mirka Chabadová a ilustračné