Policajné pátranie po ozbrojenom Radoslavovi (33) z Podbrezovej

Krimi
0 /

Polícia v Brezne sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po hľadanom 33 – ročnom Radoslavovi Chebeňovi z Podbrezovej. Existuje dôvodné podozrenie, že hľadaný muž je ozbrojený.

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Banskej Bystrici Mária Faltániová k prípadu uviedla:

„Hľadaný muž je podozrivý z trestných činov nedovoleného ozbrojovania, porušovania domovej slobody a nebezpečného vyhrážania, ku ktorým došlo 3. júla 2019.  Je dôvodný predpoklad, že je ozbrojený nelegálne držanou  zbraňou.“

Za účelom vypátrania hľadanej osoby sa aj v stredu 10. júla uskutočnila pátracia akcia, ktorej sa zúčastnilo 30 policajtov, 12 záchranárov z Gabčíkova, 9 služobných a záchranárskych psov.  Pátralo sa aj s použitím dronu. Niekoľko hodín sa prehľadávali lokality v okolí obcí Osrblie a Hronec, ale hľadaného muža nenašli.

Preto polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie o hľadanom mužovi oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania č. 158, alebo prostredníctvom facebookovej stránky polície Banskobystrického kraja:    www.facebook.com/KRPZBB.

Zdroj: KR PZ BB, Foto: policajné a ilustračné