Policajné pátranie po dvoch Bystričanoch

Krimi
0 /

Polícia vo Zvolene sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po dvoch hľadaných osobách: 38 – ročnej Martine Ševčíkovej a 39 – ročnom Petrovi Šnellovi, obaja z Banskej Bystrice.

Polícia v Krupine vykonáva vyšetrovanie vo veci prečinu krádeže. Obaja hľadaní žijú spolu a pohybujú sa prevažne po meste Banská Bystrica a v blízkom okolí, avšak miesto pohybu môžu zmeniť.

„Vedome maria úkony v trestnom konaní už dlhšiu dobu, aj napriek riadnemu predvolaniu sa na úkony nedostavujú. V minulosti už boli trestne stíhaní prevažne za majetkovú trestnú činnosť,“

Informuje hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Banskej Bystrici Mária Faltániová

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie o hľadaných osobách oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania č. 158 alebo prostredníctvom facebookovej stránky polície Banskobystrického kraja.

Aktualita

Polícia dňa 21. mája 2020  zrušila pátranie po hľadanom 38 – ročnom Petrovi Šnellovi z Banskej Bystrice, keďže ho už vypátrala. Následne 22. mája sa z toho istého dôvodu zrušilo policjajné pátranie aj po Martine Ševčíkovej. Polícia ďakuje občanom za pozornosť.

Zdroj: KR PZ BB, Foto: policajné a ilustračné