FOTO: Banskobystrická polícia pátra v okolí po nezvestnom mladíkovi Alexovi (17)

Krimi
0 /

Polícia v Banskej Bystrici intenzívne pátra po nezvestnom, 17 – ročnom Alexovi Huťovi, ktorý odišiel z miesta prechodného bydliska v Banskej Bystrici na neznáme miesto a odvtedy sa neozval.

Krajské riaditeľstvo PZ na svojej facebookovej stránke uvádza:

„Naposledy bol mladík videný v pondelok večer a informácia o jeho nezvestnosti bola prijatá v utorok. Odvtedy vynakladajú policajti a hasiči maximálne úsilie, aby ho našli čo najskôr. Aj v stredu sa konala rozsiahla pátracia akcia v okolí Banskej Bystrice.“

Prepátravalo sa okolie Suchého vrchu, okolie jazera Mútne, odkiaľ policajti prešli až do obce Malachov. Do akcie boli zapojení policajti poriadkovej, kriminálnej aj dopravnej polície, policajti so služobnými psami a hasiči.

Pátralo sa zo zeme, ale vďaka policajnému dronu aj zo vzduchu. Nezvestného chlapca sa však zatiaľ nepodarilo nájsť. V pátraní sa preto pokračuje naďalej.

Banskobystrická polícia adresuje občanom nasledovnú výzvu:

„Obraciame sa na občanov, ktorí budú mať akékoľvek informácie, ktoré nám pomôžu pri pátraní, aby zavolali na číslo 158. Každá, zdanlivo aj nepodstatná drobnosť môže prispieť k jeho záchrane.“

Ak niekto videl nezvestného mladíka, nech pomôže polícii pri jeho hľadaní.

Hľadaný mladík Alex

Hľadaný mladík Alex

Zdroj: KR PZ BB , Foto: policajné