Bohatý program hokejovej Fanzóny na námestí Slobody v Banskej Bystrici

ŠPORT
1 /

Už o tri dni sú tu majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. A Bystricoviny vás môžu potešiť skvelou správou. Na banskobystrickom námestí Slobody môžete vidieť na veľkoplošnej obrazovke nielen všetky zápasy Slovenska, ale aj ostatné pútavé duely ďalších reprezentačných mužstiev a bohatý kultúrny program.

Fanúšikovia sa už môžu tešiť, že im na námestí Slobody vyrastie Kaufland fanzóna slovenského hokeja v Bystrici. Okrem zápasov sa môžu tešiť aj na bohatý sprievodný program, klzisko so syntetickým ľadom a množstvo gastroprevádzok. Slávnostné otvorenie je naplánované už na tento piatok o 15:30 hodine.

A piatkový program bude naozaj pestrý. Vystúpia UFS Mladosť, KTVŠ Akrobati či hudobná kapela 100 Múch. Počas každého dňa sa môžete tešiť na množstvo zaujímavostí a samozrejme aj dva resp. tri vybrané zápasy šampionátu.

Fanúšikovia zažijú v banskobystrickej fanzóne slovenského hokeja koncerty viacerých slovenských interpretov či skupín, moderované vstupy a rozhovory so známymi ľuďmi z hokejového prostredia, súťaže a samozrejme live prenosy zo všetkých slovenských zápasov na svetovom šampionáte. Pripravená bude aj interaktívna zóna s aktivitami pre starších, či detská zóna pre tých najmenších s maskotom majstrovstiev sveta Macejkom. Každý fanúšik sa bude môcť vyzbrojiť aj dresmi, šálmi a ďalším oblečením v stánku s merchandisom slovenského hokeja.

Ponúkame vám aj podrobný program:

Autor: (job), Foto: ilustračné + szlh