Na Fortuna ligu si už môžete zakúpiť vytúžené permanentky, príďte fandiť Dukle

ŠPORT
1 /

MFK Dukla Banská Bystrica spustil v pondelok predaj permanentných vstupeniek na sezónu 2022/2023 Fortuna ligy. A to formou osobného predaja v reštaurácií ANGELS, Horná 25, Banská Bystrica v čase otváracích hodín reštaurácie (angelsrestaurant.sk). Rezervácia permanentiek prebieha aj online formou na klubovom webe mfkdukla.sk v sekcii permanentky – https://www.mfkdukla.sk/permanentky.

Príďte fandiť futbalovej Dukle a kúpte si permanentku s množstvom výhod a zliav! Cenník je naozaj výhodný. Základná permanentná vstupenka pre dospelých stojí na hlavnú krytú tribúnu 120 eur, na nekrytú vedľajšiu tribúnu 90 eur. Deti, zdravotne ťažko postihnutí (ZŤP) ľudia a seniori nad 65 rokov si môžu uplatniť 50 percentnú zľavu (krytá tribúna 60 eur, nekrytá 45 eur). Všetky permanentky platia nielen na zápasy Fortuna ligy vrátane nadstavbovej časti, ale aj na stretnutia Slovnaft Cup-u.

Vedenie klubu pripravilo aj zvýhodnené permanentné vstupy pre rodiny s deťmi. Na hlavnú krytú tribúnu zaplatia dvaja dospelí s neobmedzeným počtom detí zo svojej rodiny do 15 rokov iba 200 eur a na vedľajšiu nekrytú tribúnu 160 eur.

„Chceme čo najviac ľudí prilákať na štadión. Dukla je po dlhých rokoch späť v prvej lige a chceme ju vrátiť tam, kde v minulosti patrila. K tomu sme prispôsobili marketingové aktivity, aby na štadión mohlo prísť čo najviac ľudí. Dúfam, že nám to v septembri či októbri neprekazí covidová situácia v republike a budeme môcť naplno využívať kapacitu štadióna. Prispôsobili sme tomu vstupenky a rozhodli sme sa pre zvýhodnené ceny permanentiek na celú sezónu vrátane pohárových zápasov. Chceme urobiť z Dukly aj rodinný klub, prilákať rodiny s deťmi na štadión a smerujeme k tomu naše kroky. Preto sme pripravili zvýhodnené permanentky pre rodiny s deťmi. Ak si ju zakúpia dvaja dospelí v rodine, vyjde ich jedna na sto eur, to znamená rodinný balíček za dvesto eur a k nemu neobmedzený počet detí v rodine. Máme už aj nového maskota, ktorého Dukla v histórii ešte nemala. Verím, že vlk Duky osloví najmä deti a budeme radi, ak sa s ním ľudia vžijú a budú ho brať ako súčasť klubu,“

– uviedol predseda predstavenstva MFK Dukla a.s. Peter Krnáč.

Náš futbalový klub spod Urpína nezabudol ani na fanklub, teda verných fanúšikov, ktorí si do svojho obľúbeného sektora za bránkou môžu zakúpiť permanentku iba za 60 eur na celú sezónu 2022/2023. A sú tu aj ďalšie novinky, všetkých majiteľov zvýhodnených permanentiek čaká množstvo benefitov, napríklad šál MFK Dukla zdarma a ďalšie zľavy od našich partnerov.

CENNÍK permanentiek:

Hlavná (krytá) tribúna, dospelí – 120 eur

Vedľajšia (nekrytá) tribúna, dospelí – 90 eur

Deti, ZŤP, seniori zľava – 50% z ceny pre dospelých

 

Hlavná (krytá)  tribúna, rodinná 2 dospelí + deti do 15r – 200 eur

Vedľajšia (nekrytá)  tribúna, rodinná 2 dospelí + deti do 15r – 160 eur

 

Vedľajšia (nekrytá) tribúna, fanklub (vyhradený sektor) – 60 eur

Hlavná (krytá) tribúna, VIP (vyhradený sektor) – 300 eur

———————————————————————————

Benefity pre majiteľov zvýhodnených permanentiek:

Šál MFK DUKLA zdarma

25% voucher na online nákup na Adidas

20% zľava do reštaurácie Angeles

15% na všetky produkty z Fanshopu

15% na vstup a tréning do DRAGULA GYM a občerstvenie

15% zľava na vstup do Fit Factory

15% na služby v One of One Barber

10% zľava do reštaurácie Barunka

10% vstup do INN WELLNESS a občerstvenie

10% zľava do reštaurácie Grill Bar Olivero

10% na celý nákup Tvojevino.sk

10% na všetky produkty vo Fitlineobchod.sk

10% na online nákup VJEM

Autor: (job), Zdroj: MFK Dukla