V bystrickej Europe to túto nedeľu bude žiť thajským boxom

ŠPORT
0 /

Pre fanúšikov bojových športov a obzvlášť thajského boxu si náš najúspešnejší thajský boxer a kickboxer Vladimír „Dracula“ Moravčík v spolupráci so Slovenskou Muaythai asociáciou a organizáciou Dracula Fight Night pripravili na nedeľu 29. septembra 2019 v bystrickej Europe vskutku zaujímavý program.

Od 9:00 hod. v hlavnej časti na prízemí bude prebiehať 1. kolo SMTA ligy 2019/20 v thajskom boxe, ktoré v spolupráci s banskobystrickým Dracula Gymom organizuje Slovenská Muaythai asociácia ako národný športový zväz v thajskom boxe na Slovensku. SMTA liga je medzinárodná súťaž určená pre začínajúcich thaiboxerov.

Po skončení prvého ligového kola začne o 16:00 hod. DFN Day Banská Bystrica Dracula Fight Night. Je to príprava na sobotu 5. októbra, kedy sa bude v Banskej Bystrici v športovej hale Dukla na Štiavničkách bude konať premiérový galavečer bojových športov.

„Príďte sa v nedeľu správne naladiť na Dracula Fight Night do bystrickej Europy. S populárnym moderátorom Mareko “Polo” Polomským Vás prevedieme sériou bojových športov a bude to aj celkom dobrá show,“ 

pozýva do nedeľnej Europy v Banskej Bystrici  promotér hlavného bystrického bojového večera  Vladimír „Dracula“ Moravčík.

Organizácia Dracula Fight Night si pre Vás s bojovníkmi a moderátormi Marekom Polo PolomskýmVladimírom „Dracula“ Moravčíkom pripravili na nedeľu v bystrickej Europe nasledovný program:

–  Povec ty talkshow s bojovníkmi DFN
–  Autogramiáda bojovníkov
–  Voľný tréning bojovníkov
–  Fotenie s bojovníkmi
–  Súťaže o darčeky a mnoho ďalšieho…

A takto to vyzeralo počas DFN Day vo zvolenskej Europe:

Autor: (tom), Foto: ilustračné