Tretí ročník Startup Weekend v Banskej Bystrici už 25. – 27. septembra 2020

SPRÁVY
0 /

Máš nápad? Príď a vyskúšaj ho! Máš schopnosti? Príď, otestuj ich a rozbehni svoj biznis snov! Stretneme sa 25. – 27. septembra 2020 v coworkingovom centra 365.Labb na Lazovej 5 v Banskej Bystrici.

Už koncom septembra to v Banskej Bystrici opäť vypukne! Môžete sa tešiť na tri dni zábavy, pracovného nasadenia, nových skúseností a stretnutí s inšpiratívnymi ľuďmi. Lístky sú od 14. júla 2020 znova v online predaji od 15 eur alebo priamo na mieste konania akcie, v deň jej začatia.

V cene budú mať účastníci zahrnuté jedlo od piatkového večera do nedeľného večera (raňajky, obed a večera), mentoring od skúsených profesionálov a možnosť vyhrať zaujímavé ceny,“

informujú organizátori.

Registrácia prebieha na webovej stránke: https://www.eventbrite.com/e/techstars-startup-weekend-banska-bystrica-tickets-91846163347?aff=sworg.

Neuveriteľných 54 hodín, ktoré Ti môžu pomôcť rozbehnúť svoj vlastný business! Svetoznáme podujatie, ktoré sa koná vo viac ako 700 mestách ročne, sa opäť uskutoční v Banskej Bystrici. Startup Weekend – intenzívne 3 dni a 2 noci, ktoré otvorili dvere do sveta úspešne už tisícom začínajúcich podnikateľov.

Startup Weekend sa koná v coworkingovom centre 365.Labb na Lazovnej 5 v Banskej Bystrici. Organizátori dodávajú:

Aj tento rok očakávame rovnako výnimočných, dravých a kreatívnych účastníkov, ktorí tento víkend zmenia na skvelú show. Nebudú chýbať mentori, ktorí tomuto podujatu dodajú šmrnc a eleganciu.“

Ak ste sa nezúčastnili žiadneho z predchádzajúcich Startup Weekendov, môže vás inšpirovať krátke video z roku 2018.

Aktuálne informácie môžete sledovať na facebooku, alebo na oficiálnej internetovej stránke.

3. ročník Startup Weekend Banská Bystrica organizuje občianske združenie LINK CoWorking Banská Bystrica v spolupráci s BIC Banská Bystrica. Podujatie je súčasťou projektu Social Impact Academy, ktorý realizuje občianske združenie LINK CoWorking Banská Bystrica spolu s partnermi Rada mládeže Banskobystrického kraja a Språkogkulturforening z Nórska.

Projekt Social Impact Academy je podporený z programu ACF – Slovakia, ktorý je financovaný z Finančného mechanizmu EHP 2014-2021. Správcom programu je Nadácia Ekopolis v partnerstve s Nadáciou otvorenej spoločnosti Bratislava a Karpatskou nadáciou.

Oficiálne internetové stránky: http://communities.techstars.com/slovakia/banska-bystrica/startup-weekend/15899.

Facebook: https://www.facebook.com/StartupWeekendBanskaBystrica/.

Zdroj: Nora Bělousovová, Foto: ilustračné