Septembrové CINEMAX BB je tu pre vás s novými filmovými premiérami Moja tučná grécka svadba 3 a Mníška 2

Kino
0 /

Banskobystrické multikino CINEMAX BB aj v septembri pokračuje v uvádzaní nových filmových premiér s ďalšími dobrými filmami ktoré sa oplatí vidieť. Prinášame vám ich prehľad od štvrtka 7. septembra 2023 aj s video ukážkami.

MOJA TUČNÁ GRÉCKA SVADBA 3

Komédia, USA 110 minút.  Hrdinovia legendárnej komédie Moja tučná grécka svadba sa vracajú, aby ukázali, čo všetko sa môže stať, keď sa bláznivá rodina rozhodne hľadať svoje korene. Grécko, maj sa na pozore!

Snaha splniť posledné želanie zosnulého otca je chvályhodná a môže sa zmeniť na úplne nečakané dobrodružstvo. Toulin (Nia Vardalos) otec bol Grék ako poleno, navzdory americkému občianstvu (jeho takmer nezdravý vzťah k rodnej krajine bol totiž hlavným zdrojom vtipov v Mojej tučnej gréckej svadbe). Jeho snom bolo vrátiť sa do rodnej dediny a stretnúť sa so starými priateľmi.

Toula sa rozhodne spojiť príjemné s užitočným, a tak naplánuje rodinný výlet do kolísky civilizácie, kde sa kedysi “kolísali“ aj jej predkovia. Rodinný výlet klanu Portokalos však znamená, že polovica lietadla do Grécka patrí im. A keďže čím väčšia rodina, tým väčšie problémy, krajina pod Akropolou sa má na čo tešiť. Najmä keď nič nejde podľa plánu a Portokalovci sú chodiaca prírodná katastrofa.

Kam sa však v tomto smere hrabú na svojich gréckych príbuzných, ktorí majú pre nich pripravenú celú plejádu prekvapení. A zďaleka nie všetky sú príjemné. Grécko je však čarovná krajina, kde stačí jesť souvlaki, piť ouzo a pozerať sa do azúrovo modrých vĺn Egejského mora a viete, že všetko dobre dopadne.

MNÍŠKA 2

Horor, USA a Veľká Británia 110 minút. Píše sa rok 1956 – Francúzsko. Kňaz je zavraždený. Zlo sa šíri. Pokračovanie celosvetového hitu sleduje sestru Irene, ktorá sa opäť stretáva zoči-voči s Valakom, démonom mníšky.

Všetko nasvedčuje tomu, že jeho smrť má na svedomí démonické zlo, ktoré sa neprestalo šíriť, hoci sa zdalo, že nad ním ľudstvo zvíťazilo. Odvážna mladá rádová sestra Irene, ktorá už démonovi Valakovi v podobe desivej mníšky čelila, sa s ním bude musieť stretnúť na novom mieste znova, aby zabránila tomu najhoršiemu…

V hlavnej úlohe sa predstaví americká herečka Bonnie Aaronsová, ktorá je známa najmä stvárnením démonickej mníšky Valak vo filmoch V zajatí diabla 2 a Mníška. Tvár démonickej mníšky je  založená na herečkiných fyzických črtách, tvorcovia teda nemuseli využívať špeciálne efekty ani protetiku.

PRÍZRAK V BENÁTKACH – uvidíte čoskoro

Detektívny triler, USA 103 minút. Prízrak v Benátkach, je nový detektívny thriller na motívy románu “Halloweenská párty”od kráľovnej detektívok Agathy Christie a v réžii držiteľa Oscara® Kennetha Branagha v hlavnej úlohe slávneho detektíva Hercula Poirota.

V Benátkach po druhej svetovej vojne sa slávny detektív Hercule Poirot, ktorý je už na dôchodku a žije vo vlastnom exile, neochotne zúčastní na jednej seanse. Keď je však jeden z hostí zavraždený, je na bývalom detektívovi, aby opäť odhalil vraha.

TEMNÉ OKNÁ – uvidíte čoskoro

Hororový triler, Nórsko 80 minút. Skupine priateľov, Tilly, Monike, Peterovi a Alison, sa prihodí autonehoda a Alison na následky zranení zomrie. Jej strýko konfrontuje Alisoniných priateľov a obviní ich z jej smrti. Skupina odíde na vidiecku chatu, aby mohla sama v tichosti smútiť.

Izolovaná chata spočiatku ponúka pokoj a ticho, ale čoskoro sa začnú odohrávať nevysvetliteľné udalosti a mladí ľudia začnú počuť zvukové nahrávky nehody, ktoré odhaľujú temné tajomstvo. Keď sa objaví maskovaná osoba a začne tínedžerov terorizovať, v stávke sú už ich životy.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese http://wwwcine-max.sk/.

Zdroj: CINEMAX BB, Foto: ilustračné z filmov