Rozhýb svoje telo počas HOREHRONIE FIT Day!

Z regiónu
1 /

Rekreačná oblasť Tále. Aj toto leto si môžete opäť s profesionálnymi lektorkami zašportovať a rozhýbať  bokmi počas Horehronie Fit Day pri prírodnom kúpalisku v rekreačnej oblasti na Táľoch.

Zdravo na Horehroní

Jumping, piloxing, tabata, jóga a úplná novinka bootcamp, či množstvo ďalších skupinových aktivít čaká návštevníkov už túto sobotu 20. júla od 13:00 hod. Svoje telo si dámy i páni budú môcť vyformovať s profesionálnymi lektorkami z BAFIT Academy a Sunflower Studiom na čerstvom vzduchu v prírode pri vodnej ploche na Táľoch.

Okrem cvičení sa dozviete aj zaujímavé informácie o zdravom životnom štýle, móde a kráse. Športoví nadšenci si môžu otestovať profesionálne elektrobicykle z E-bike požičovne Horehronie v promo stánku oblastnej organizácie cestovného ruchu REGIÓN HOREHRONIE, kde turisti získajú aj nové tipy na výlety a podujatia v regióne.

Zasúťažiť si budú môcť aj v Horehronskom kvíze, ktorý ukáže znalosti turistov i domácich z regiónu a okolia. Deti zaujme areál Partizána Ferda s rôznymi aktivitami a skákacími hradmi či športové aktivity a súťaže zamerané na koordináciu rúk, nôh, očí a mysle, ktorá riadi ich rôznorodý pohyb. Počas celého cvičenia bude pre návštevníkov pripravený aj sprievodný program a rôzne animácie so skvelým moderátorom.

„Skupinové cvičenia mali počas minulých ročníkov veľký úspech nakoľko sú veľmi obľúbené aj vďaka uvoľnenej atmosfére a zábave, ktorú návštevníci počas cvičenia môžu zažiť. Všetky cvičenia sa realizujú na čerstvom vzduchu priamo v prírode a návštevníci sa môžu po cvičení schladiť priamo v bazéne prírodného kúpaliska alebo zavítať do špičkového wellness centra hotela Partizán****,“

hovorí Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková, výkonná riaditeľka OOCR REGIÓN HOREHRONIE.

,,Pre veľký záujem a obmedzenú kapacitu najmä trampolín odporúčame rezerváciu miest vopred na www.horehronie.sk, k cvičeniam je potrebná len čistá pevná obuv, uterák, voda a dobrá nálada,“

dodáva nadšená lektorka Barbora Figlušová z BAFIT Academy, ktorá sa stala absolútnou víťazkou súťaže Podnikateľka Slovenska 2018.

Harmonogram cvičení 20. júla 2019

13:00 – 13:45 Jumping Fitness

13:00 – 14:45 Flex & Strech

14:00 – 14:45 Jumping Kids

15:00 – 15:45 Piloxing SSP

16:00 – 16:45 Bootcamp

Zdroj: Tím Región Horehronie, Foto: Fit Day 2018