Projekt Ako žiť s jogou: Vianočná výzva 2020

ZAUJÍMAVOSŤ
0 /

Žiť spokojne a v harmónií. Je to darček, ktorý by ste niekomu darovali na celý život? Čo sa raz naučíš cez vlastnú skúsenosť, to určite nezabudneš! Tvoja joga o.z. prichádza s Vianočnou výzvou 2020.

Tvoja joga v Banskej Bystrici

V našom meste má občianske združenie  TVOJA JOGA už niekoľkoročnú históriu. Harmonický priestor v tichom centre mestskej časti Fortnička poskytuje dokonalý relax. Prekvapí vás pestrý výber lekcií na cvičenie pod vedením profesionálnych lektorov, kvalitné vybavenie štúdia, bezplatné zapožičanie podložiek a iných pomôcok, ale aj veľké súkromné parkovisko pre návštevníkov.

Joga je nadčasová. V hlbokej minulosti bola skôr ezoterickým cvičením pre pár vyvolených, dnes joga kompenzuje to, čo nám hektický život berie: zdravie, harmóniu, radosť, sebauvedomenie. Spiritualita v joge je to, čo zvyšuje ľudské hodnoty, ako je láska, súcit a entuziazmus. Joga nie je obmedzená na žiadne náboženstvo alebo kultúru. Je otvorená všetkým ľuďom. Cíti, že duchovné puto, ktoré zdieľame ako súčasť ľudskej rodiny je dôležitejšie ako národnosť, pohlavie, náboženstvo, povolanie alebo iné identity, ktoré nás oddeľujú,“

uvádza Danka Lászlová, zakladateľka TVOJA JOGA o.z.

Pred Vianocami prichádza toto občianske združenie s projektom „Ako žiť s jogou“, ktorého podstatou je Vianočná výzva 2020, o ktorej sa dozviete všetko podstatné na www.tvojajoga.sk. My Vám túto výzvu v krátkosti predstavíme.

Vianočná výzva 2020: Darček pre niekoho na kom vám záleží

Cvičíte jogu už nejaký čas a poznáte jej účinky na vaše telo i duševné zdravie? Ste jej zástancom, advokátom? Svoje nadšene zdieľate s inými, lebo im úprimne prajete zažiť rovnaké pocity uvoľnenia, spokojnosti či zdravie? Akékoľvek úsilie o zlepšenie života neprichádza zvon, prichádza impulzom zvnútra. Cez vlastnú skúsenosť ste pocítili zmenu, rozdiel a možno ju chcete dopriať aj iným.

„Nevieme liečiť rakovinu, nevieme nakŕmiť hladnú populáciu, ani nemáme skúsenosti v zelenej energii. A predsa sa snažíme robiť to, čo vieme najlepšie – učíme ľudí, ako si pomôcť, ako objaviť pokoj a šťastie v sebe, ako nabrať silu začať znovu alebo pokračovať svojej ceste životom. Pomôžte niekomu tieto Vianoce doslovne zmeniť život. Darujte darček pre toho, na kom vám záleží. Dobré darčeky nebývajú drahé, len na ne musíte natrafiť. Rozhodnutím teraz darovať aspoň 10 euro, im darujte darček na celý život,“

hovorí o Vianočnej výzve 2020 Danka.

 Darujte a budete obdarovaní

Darujte aspoň 10 € a Tvoja joga o.z.  Vám doručí krásnu voňavú darčekovú kartu, ktorú venujete svojim blízkym pod stromček. Joga na doma. Motivácia, cvičenie, cesta k zdravšiemu, spokojnejšiemu JA. Darček vhodný bez rozdielu na vek, pohlavie, športové predispozície či voľný čas. Toto je darček pre niekoho, koho máte radi. Láska má veľa podôb, symbolizuje záujem, opateru, pomoc a podporu. 

Darovací formulár: https://tvojajoga.darujme.sk/vianocna-vyzva-e2413/

Čo darujete?

Vianočný poukaz dáte tomu, na kom Vám záleží. Darujete mu tak virtuálne lekcie jogy, relaxácie a tiež sprievodnú ruku na ceste k pozitívnej zmene. Video lekcie ukazujú ako správne cvičiť a tiež učia, ako je možné cez jogu upevniť zdravie tela, či odstrániť duševné strasti. Joga pomáha k spokojnejšiemu a vyrovnanejšiemu JA.

Ako darujete?

Nasnímaním QR kódu z vianočnej karty získa obdarovaný všetky aktuálne informácie o domácom cvičení. Video lekcie ostávajú k dispozícii na priebežné cvičenie. Doplnené sú o tematicky informácie, rady, zostavy a tipy na dobré trávenie, energiu, kľudný večerný spánok, pokoj mysle a oveľa viac. Cvičenie prebieha v pohodlí domova cez televízor, mobil, tablet, počítač alebo hernú konzolu.

Komu darovať?

Darček je vhodný bez rozdielu na vek, pohlavie, športové predispozície, či voľný čas. Toto je darček pre niekoho, komu chcete pomôcť k naštartovaniu zdravia, k pokoju mysle, k nájdeniu si času na seba. Láska má veľa podôb, symbolizuje záujem, opateru, pomoc a podporu.

Ako môžete získať darček?

Darujte aspoň 10 € a budete obdarovaný. Kartu Vám Tvoja joga o.z. doručí na Vašu adresu alebo do emailu.

„Nepredávame Vám darčeky, ani služby, a predsa od nás darček pre seba a Vašich blízkych dostanete. Darujete a budete obdarovaní je ušľachtilá výzva aktu darcovstva, kde pri príležitosti Vianoc vyzývame na spoločný dobrý skutok,“

dodáva Danka Lászlová.

Cieľom Vianočnej výzvy 2020 je cez fundrasing vytvoriť praktickú virtuálnu učebnicu starostlivosti o seba. Uplatniť v nej princípy jogy, relaxácie, všímavosti a kultivácie šťastia v každom dni. Následne bude zverejnená a šírená ďalej bezodplatne, aby mal každý možnosť, nástroj a vedomosť, ako upevniť svoje zdravie, imunitu a psyché.

Autor: (tom) , Foto: Tvoja joga