Prázdniny s CINEMAX BB obohatia aktuálne filmové novinky

Kino
0 /

Prinášame Vám aktuálnu ponuku banskobystrického multikina CINEMAX BB na ďalší prázdninový týždeň aj s video ukážkami. V programe kina si môžete vybrať aj niektoré z filmov, ktoré už mali v meste pod Urpínom premiéru.

NEDOTKNUTÍ od 23. júla

 

Komédia, USA 106 minút. Traja mladí muži so zdravotným postihnutím (Grant Rosenmeyer, Hayden Szeto a Ravi Patel) utekajú od svojich až príliš starostlivých rodičov na výlet do bordelu v Montreale, kde poskytujú služby zákazníkom so špeciálnymi potrebami.

Na túto cestu sa s nimi vyberie Sam (Gabourey Sidibe), zdravotná sestra, ktorá pomáha odviezť chlapcov za hranice, aby si splnili svoj sen a prišli o panictvo.

SCOOB! od 23 júla

 

Animovaná rodinná komédia, USA 94 minút. Už od detstva riešia Shaggy Rogers, Fred Jones, Velma Dinkley a Daphne Blake záhady po celom svete so Shaggyho maznáčikom, Scoobym-Doo, ale ich najväčšia záhada ešte len príde, keď Blue Falcon najme Shaggyho a Scoobyho, aby zmaril úsilie Dicka Dastardlyho spôsobiť psiu apokalypsu.

VEĽKÉ DOBRODRUŽSTVO MALEJ PANDY – predpremiéra sobota 25. júla o 14:20

Animovaná rozprávka, Ruská federácia a USA 84 minút. Našla sa panda, poznáte ju? Veľký hnedý medveď Brum Brum si žije svoj pokojný život, až kým mu jedného dňa popletený bocian nedoručí omylom zvláštnu zásielku – malú pandu. Ako všetky mláďatá, aj táto panda je roztomilá, ale veľa plače a rozhodne nepatrí do Brum-Brumovho lesa.

Nezostáva mi nič iné, len s pomocou priateľov nájsť pande správny domov. Medveďa, malú pandu, tigra s poetickou dušou, bojazlivého vlka a pelikána, ktorému sa nikdy nezavrie zobák, čaká dlhá a nebezpečná cesta, ktorá preverí skutočnú silu ich priateľstva.

BEZSTAROSTNÉ DIEVČA – Artmax film utorok 28. júla o 18:00

Komediálna dráma, Francúzsko 92 minút. Ak existujú bezstarostné dievčatá, čo je potom problematické dievča? A čo je to bezstarostný život? Existuje vlastne? Naïma má 16 rokov a žije v Cannes. V lete sa bude musieť rozhodnúť, čo by chcela v živote robiť. Objaví sa však jej sesternica

Sofia s príťažlivým životným štýlom, ktorá príde stráviť prázdniny s ňou. Spoločne prežijú nezabudnuteľné leto.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese http://www.cine-max.sk/.

Zdroj: CINEMAX BB, Foto: ilustračné