Legendárny Chris Norman a Peter Nagy vystúpia v Banskej Bystrici na spoločnom pódiu

KULTÚRA
4 /

Slávny anglický spevák Chris Norman vystúpi v sobotu 22. júna o 19:00 hod. v Tipsport aréne v Banskej Bystrici. Bývalý člen legendárnej rockovej formácie Smokie odohrá v Aréne koncert, na ktorom odznejú hity ako Midnight Lady, Lay Back In The Arms Of Someone, Livin‘ Next Door To Alice, či mladšiemu  publiku známy súčasný remix od Cyril – Stumblin‘ In. Na koncerte vystúpi aj Peter Nagy so skupinou Indigo.

Chris Norman je známy svojou výnimočnou sólovou kariérou po odchode zo skupiny SMOKIE. Jeho charizma, nezameniteľný chrapľavý vokál a energické vystúpenia sú jeho charakteristickými znakmi.

Chris Norman

Chris Norman

Vďaka obrovskej popularite z čias pôsobenia v SMOKIE a z následnej sólovej kariéry si udržuje veľkú základňu fanúšikov aj v súčasnosti. O všetkých jeho kvalitách sa budú môcť presvedčiť aj fanúšikovia v Banskej Bystrici.

„Sme veľmi radi, že po úspechu show Vivaldiano môžeme Banskobystričanom priniesť ďalšie veľké vystúpenie v podobe Chrisa Normana, ktorý, verím, svojimi piesňami a energiou nadchne tisícky ľudí na našom zimáku,“

uvádza Matúš Molitoris z neziskovej organizácie Spolu sme Bystrica, ktorá spolupracuje na tomto podujatí a napĺňa tak svoj zámer pomáhať rozvoju kultúry, ale aj športu a životného prostredia v našom meste.

Fantastickou správou je, že súčasťou koncertu bude aj vystúpenie špeciálneho, hviezdneho hosťa koncertu Chrisa – slovenského hitmakera a stálicu slovenskej populárnej hudby – Petra Nagya a jeho skupiny INDIGO.

Keďže aj Peter Nagy je veľký fanúšik Chrisa Normana, bude aj pre neho tento koncert výnimočným a zároveň aj veľkou výzvou.

Peter Nagy

Peter Nagy

„Peter Nagy sa výzvy byť predskokanom zhostil viac ako zodpovedne. Už teraz môžeme povedať, že k hitovým setom Chrisa Normana pridá aj on svoj viac ako hodinovýset naj skladieb, medzi ktorými nájdeme najväčšie hity Petra Nagya,“

dopĺňa Vladimír Ivan z neziskovky Spolu sme Bystrica.

Chris Norman so skupinou

Chris Norman so skupinou

Návštevníci koncertu si tak určite vypočujú skladby Petra Nagya ako Poďme sa zachrániť, So mnou nikdy nezostarneš, Marcel z malého mesta, Psi sa bránia útokom, Profesor Indigo, Korálky od Natálky, Chráň svoje bláznovstvá a mnohé ďalšie.

Skvelý zážitok navyše umocní aj veľké pódium so špičkovým zvukom, na ktorom v minulosti vystúpili skupiny a mená ako Iron Maiden, Scorpions, Nightwish, či projekty Vivaldianno, Dracula, Kleopatra, Alexandrovci a iné. Vystúpenie ako také umocní aj veľká svetelná show, ktorú bude tvoriť viac ako 100 svetiel.

Chris Norman na koncertnom pódiu

Chris Norman na koncertnom pódiu

Lístky si môžete zakúpiť v predpredaji:

https://www.ticketportal.sk/event/CHRIS-NORMAN-BAND-JUNCTION-55-LIVE-ON-TOUR-HOST-PETER-NAGY-A-INDIGO

Zdroj: Spolu sme Bystrica, Foto: ilustračné a archív