Charitatívny ples mesta Banská Bystrica bude 17. januára 2020 v Luxe

KULTÚRA
2 /

Ani tohto roku nebude na začiatku plesovej sezóny  chýbať mestský ples s charitatívnym poslaním. Stalo sa to tradíciou, ktorú zachováva aj súčasné vedenie mesta Banská Bystrica.

Primátor mesta Banská Bystrica Ján Nosko pozýva na Charitatívny ples mesta Banská Bystrica, ktorý sa uskutoční v piatok 17. januára 2020 o 19:00 v Hoteli Lux.Vlaňajší charitatívny mestský ples zhodnotil banskobystrický primátor slovami:

„Teší ma záujem o charitatívny mestský ples, ktorý získava na popularite. Je to dobrá zábava, príjemní ľudia aj pomoc. Na minuloročnom plese sa vyzbieralo 3.557 eur. Boli venované našim autistom, ľuďom, ktorí si to určite zaslúžia.“

Plesovým večerom bude sprevádzať moderátorská dvojica  Lucia Barmošová a Štefan Skrúcaný. Hlavným hudobnými hviezdami banskobystrického plesu budú IMT Smile, Kandráčovci, Ilona Csáková, Noga a Skrúcaný. Vystúpia aj Janelys y su Cubania (Kuba), Sway Band a Ľudová hudba Pecníkovci.

V programe je tiež bohatá tombolu. Vstupenky na januárový ples v hodnote 130 eur si môžete zakúpiť v Informačnom centre Banská Bystrica.

Autor: (dem) , Foto: ilustračné