Z Banskej Bystrice bezplatne na Deň otvorených dverí v NBC Osrblie

ŠPORT
1 /

Slovenský zväz biatlonu so sídlom v Banskej Bystrici organizuje v stredu 15. septembra Deň otvorených dverí v Národnom biatlonovom centre v Osrblí so začiatkom o 10.00 hodine. Z mesta pod Urpínom dokonca ponúka bezplatnú autobusovú dopravu.

Bohatý program predovšetkým pre detí začne v dopoludňajších hodinách. Pripravené sú rôzne hry, súťaže, jazda na švorkolke, kreslenie, k dispozícii bude skákací hrad a pre deti nebudú chýbať darčeky. Registrácia na tieto aktivity potrvá do 11.30 hodiny, ukončenie tohto programu je plánované o 13.00 hodine.

„Okrem viacerých úloh, ktoré budú na deti čakať v priestoroch NBC Osrblie, sa môžete tešiť aj na prehliadku areálu vrátane obhliadky snežného ratraku. Na podujatie je tiež možné využiť bezplatnú autobusovú dopravu. Tá pôjde z Banskej Bystrice z Námestia Slobody o 9.00 hodine,“

– uvádza oficiálne na svojom webe Slovenský zväz biatlonu, pričom komentovaná prehliadka Národného biatlonového centra a snežnej techniky sa začne o 13.30 hodine a bezplatný autobus pôjde naspäť do Banskej Bystrice z Osrblia o 15.00 hodine.

Zamiluj sa do biatlonu a vyskúšaj si streľbu zo zbrane. Zisti ako sa vyrába sneh, ako funguje ratrak. Bohatý program čaká nielen deti, ale aj dospelých. Píše sa na oficiálnom plagáte Osrblie DOD 2021.

Autor: (bl), Foto: SZB