Najlepšie kačacie špeciality nájdete v Angels Restaurant

SPRÁVY
0 /

Obľúbená bystrická reštaurácia Angels Restaurant pripravila pre svojich hostí chutné prekvapenie – obľúbené kačacie hody. Túto tradičnú pochúťku určite privítajú zákazníci, ktorí dokážu oceniť tú najkvalitnejšiu gastronómiu.

Ako každý rok, aj túto jeseň si reštaurácie pre svojich zákazníkov pripravujú dobroty pripravené z kačaciny. Výnimkou nie je ani Angels Restaurant. Prečo sa trápiť s prípravou kačacieho mäsa doma, keď vám ju špeciálne pripravia profesionálni kuchári vo vychýrenej banskobystrickej reštaurácii, kde si túto dobrotu iba objednáte a už len naplníte svoje chuťové poháriky.

Kačku môžete ochutnať na niekoľko spôsobov počas kačacích hodov v reštaurácii Angels. Šéfkuchár Angels Restaurant, Martin Dobrota so svojim tímom pripravil špeciálne menu –  osem kačacích špecialít doplňujúcich à la carte menu.  Kačacia pečeň s jablkami a cibuľovým džemom, fois gras s hruškou a polentou ako predjedlá, kačací vývar s pečeňovými haluškami či  tekvicová polievka s karamelizovanou hruškou. Medzi hlavnými jedlami nechýbajú tradičné kačacie prsia s kapustovým pyré a zemiakovou kroketou, kačacie stehno s dusenou červenou kapustou a lokšou alebo knedľou, beluga šalát s kačacími prsiami a ako sladká bodka na záver rozobratá maková a jablková štrúdľa.

Popri kačacích hodoch vyniká Angels reštaurácia aj skvelým obedovým menu, ktoré si každý deň môžete vychutnať od pondelka do piatka. A ak chcete dopriať sebe alebo svojim blízkym pravý gastronomický zážitok, neváhajte kontaktovať tím Angels, ktorí vám pomôžu naplánovať akúkoľvek výnimočnú oslavu… Krstiny, výročie, promócie, narodeniny, či dokonca svadbu… Okrem toho reštaurácia Angels obnovila aj tradičné klavírne večery v podaní skvelých klavírnych virtuózov, ten najbližší je v piatok od 18:30 do 21:30. Máte sa na čo tešiť!

Angels Bar sa otvára už tento piatok

Dokonalú barovú atmosféru so skvelými drinkami si odteraz môžete vychutnať v novom Angels Bare, ktorý reštaurácia Angels ukrýva vo svojich historických priestoroch. 15 signature koktejlov, ktoré „vyrobil na mieru“ známy chef barman Róbert Palík so svojím tímom, spolu s originálnym tapas menu z rúk šéfkuchára Angels Martina Dobrotu vás dostanú už na prvý pohľad. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči už tento piatok aj sobotu od 16 hodiny.

V Angels Restaurant na Skuteckého ulici pripravujú anjelské kombinácie jedál, ktorými je táto reštaurácia povestná. Otvorená je denne od 10.00 hod., v pondelok do 17.00 hod., v utorok, stredu a štvrtok do 22.00 hod., v piatok a sobotu do 23.00 hod. a v nedeľu do 15.00 hod. Personál vás privíta so širokým úsmevom, chutným à la carte ale aj signature koktejlami.

Stôl do reštaurácie aj baru si môžete zarezervovať na tel. č. 048/6 111 898 alebo prostredníctvom webu www.angelsrestaurant.sk.

Autor: (job), Foto: Reštaurácia Angels