V Banskej Bystrici bude premenlivo, ale jeseň to ešte nebude

Počasie
0 /

Zdá sa, akoby nám leto postupne dávalo akési zbohom, ibaže jeseň je ešte ďaleko. V Banskej Bystrici nás počas ďalšieho septembrového týždňa čaká premenlivé počasie s dennými teplotami okolo dvadsiatky.

V pondelok  bude v našom meste zväčša zamračené s prehánkami a možnosťou búrok. Denná teplota sa ešte dostane na 20 °C, v noci klesne k 15 °C.

utorok nás čaká spočiatku veľká oblačnosť s dažďom, neskôr polooblačné počasie. Cez deň bude do 18 °C, v noci okolo 10 °C.

stredu bude polooblačno. Teplota počas dňa sa ustáli na úrovni 19 °C, v noci bude 9 °C.

Vo štvrtok počas má byť podľa meteorológov zväčša polooblačno. Počas dňa vystúpi teplota na 21 °C, v noci klesne k 9 °C.

piatok bude polooblačno a ž oblačno s dennou teplotou 20 °C, v noci bude okolo 11 °C.

Druhý septembrový víkend by mal byť slnečný až polooblačný. V sobotu bude  slnečno s teplotou cez deň na úrovni 22 °C, v noci 10 °C. V nedeľu by malo byť polooblačno. Ortuť teplomera sa cez deň vyšplhá na 21 °C, v noci bude 11 °C.

Na toto ročné obdobie je to celkom normálne počasie. Oblačné dni sa budú striedať s jasnejšími, ale po Radvanskom jarmoku by nám mohla vydržať dobrá nálada aj do tohto nového septembrového týždňa