Aj v roku 2023 je tu pre milovníkov dobrých filmov CINEMAX BB

Kino
0 /

Banskobystrické multikino CINEMAX BB prichádza aj po Novom roku  s ďalšími filmovými premiérami a zaujímavými filmami. Prinášame vám ich prehľad spolu s našimi tipmi od štvrtka 5. januára 2023 aj s video ukážkami.

FORTUNOVA HRA – Premiéra

Akčná komédia, USA 114 minút. Elitný agent Orson Fortune (Jason Statham) musí vystopovať a zastaviť predaj novej smrtiacej zbrane, ktorú vlastní nebezpečný miliardár a obchodník so zbraňami (Hugh Grant).

Orson spolu so svojim tímom superagentov (Aubrey Plaza, Cary Elwes, Bugzy Malone) si na pomoc vydieraním naverbujú slávneho hollywoodskeho herca (Josh Hartnett), ktorý bude slúžiť ako návnada pre excentrického miliardára počas tajnej misie na záchranu sveta.

MUŽ MENOM OTTO – Premiéra

Komédia, USA a Švédsko 126 minút. Čo sa stane keď sa do susedného domu nasťahuje mladá živá rodina?

Nevrlý vdovec (Tom Hanks), ktorého jedinou radosťou je kritizovať a odsudzovať svojich susedov sa musí vysporiadať s mladou živou rodinou, ktorá sa jedného dňa nasťahuje do susedstva, čo vedie k nečakanému priateľstvu, ktoré mu prevráti svet naruby.

SRDCOVÁ ZÁLEŽITOSŤ

Komédia, Nemecko 100 minút. Populárny herec Elyas M’Barek, známy učiteľ zo série filmov Fakjú pán profesor, sa vracia v úlohe filmovej celebrity na úteku, ktorá sa nečakane ocitne v pomerne výstrednom stand-up klube na vankúši veľmi netradičného tvaru. Tak sa začína jeho zoznámenie s Friedou, ktoré mu skutočne zmení život.

Červený koberec, žiariace reflektory, kričiaci fanúšikovia, fotografi naháňajúci sa za najlepším záberom, kameramani čakajúci na rozhovory – premiéra sa blíži a najväčšia hviezda filmu Marvin Bosch (Elyas M’Barek) je netrpezlivo očakávaná. Ten však neprichádza.

Rozhovor, ktorý s ním naživo robí zákerná bulvárna novinárka Bettinou Bambergerovou (Alexandra Maria Lara) sa mu vymyká z rúk a tak uteká pre novinármi aj fanúšikmi ulicami mesta. Jeho zúfalý útek sa skončí v alternatívnom divadelnom klube Divadlo 3000, kde stretne jeho šéfku Friedu (Lucie Heinze), ktorá ho v tomto krachujúcom podniku ukryje. Frieda je úplne iná ako jeho fanúšičky, pretože ako emancipovaná mladá žena takýmito mužmi skôr pohŕda.

Marvin sa s takýmto prístupom ešte nikdy nestretol. Vďaka nej však zažije bláznivú queer párty vo veľmi netradičnej maske a postupne zisťuje, aká krehká a prchavá je sláva, a že šťastie možno nájsť tam, kde ho najmenej čaká. Podarí sa im zachrániť klub, obnoviť Marvinovu povesť a dať naozajstnej láske skutočnú šancu? A to všetko pod dohľadom ohromenej verejnosti?

AVATAR: CESTA VODY 

Ak ste ešte nevideli pokračovanie Avatara, tak vám odporúčame navštíviť bystrické CINEMAX BB a pozrieť si tento viac ako trojhodinový skvelý film Jamesa Camerona s neuveriteľnými vizuálnymi efektmi, ktoré vás vtiahnu do fantastického sveta na súši i pod vodnou hladinou. Dokonalý zážitok umocní 3D verzia filmu.

Akčný dobrodružný film, USA 192 minút. Dlho očakávané a pripravované pokračovanie legendárneho filmu AVATAR, ktorý prepísal filmové dejiny, konečne prichádza do kín. Filmový vizionár James Cameron sa vracia vo film AVATAR: Cesta vody, ktorý ohúril všetkých fanúšikov veľkého plátna pred Vianocami a pokračuje aj po Novom roku.

Vrátime sa opäť na planétu Pandora, kde Jake Sully žije so svojou rodinou pokojné časy až dovtedy, keď sa ohlási a vráti späť známa hrozba. Opäť musí spolu s Neytiri a armádou Na’vi začať bojovať, aby ochránil svoju planétu a zachránil svoju rodinu.

KOCÚR V ČIŽMÁCH: Posledné želanie

Animovaná komédia, USA 101 minút. Rovnako zaujímavé a dobre spracované animované predstavenie najmä pre detských divákov je pokračovanie obľúbeného filmu o Kocúrovi v čižmách.

Kocúr v čižmách zisťuje, že jeho vášeň pre dobrodružstvo si vybrala svoju daň: prišiel už o osem zo svojich deviatich životov. Vydáva sa teda na výpravu, aby získal späť svojich deväť životov a našiel bájne Posledné želanie…

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese http://www.cine-max.sk/.

Zdroj: CINEMAX BB, Foto: ilustračné z filmov