FOTO: Bystrický študent (16) si fotografovaním plní svoj sen

ZAUJÍMAVOSŤ
6 /

foto bb

Peter Braciník je 16 – ročný študent 9. ročníka súkromnej školy Dve ruky (stará Fantázia) v Sásovej. Rád fotí a po telefonickom dohovore nám poslal do redakcie  kúsok svojej bystrickej tvorby.

Na našom portáli radi poskytujeme priestor zaujímavým ľuďom, ktorí môžu nás ostatných niečím obohatiť alebo nás k niečomu pozitívnemu motivovať. V tomto prípade ide o mladého študenta, ktorý sa chce stať profesionálnym fotografom a pracuje na sebe, aby sa mu splnil jeho sen.

Po skončení základnej školy idem na Súkromnú strednú umeleckú školu vo Zvolene – fotografický dizajn, čo bolo mojím snom. Fotografovanie je pre mňastopercentný koníček,”

napísal nám Peter Braciník.

K fotografovaniu sa dostal vďaka bratovi. Prišiel do zborovej kapely FusionBB, kde pôvodne chcel hrať na bicích. Po čase však prišli problémy s kolenom, tak s tým musel prestať a začať s niečím iným.

Tak som skúsil fotenie nácvikov. Po nejakom čase som mal možnosť fotiť
koncerty. Teraz už fotím druhý rok a moje fotografie sú na neporovnanie. Vidím v tom svoj život, ktorý ma bude živit ako dospelého človeka s rodinou,” 

dodal Peter.

Slovo dalo slovo a tak Vám dnes môžeme predstaviť niekoľko fotografií jarnej Banskej Bystrice od Petra Braciníka, ktorého tvorbu si môžete pozrieť aj na  https://www.facebook.com/photographypeto/. Zároveň mu želáme, aby sa v krátkej budúcnosti naplnil jeho sen.

 

Autor: (tom), Foto: Peter Braciník

Reklama

Majosport