Ubytovanie a akcie v Banskej Bystrici

PR
0 /

Kvalitné ubytovanie býva častokrát prvou podmienkou pri cestovaní. Či už sa jedná o dovolenku kde si chceme odpočinúť, alebo pri služobných cestách. Máločo dokáže pokaziť zážitok tak ako zlé ubytovacie služby.

V prípade že sa chystáte navštíviť Banskú Bystricu, máme pre Vás zaujímavý tip na ubytovanie. Jedná sa o penzión Olympia v Banskej Bystrici. Samotný penzión je nanovo otvorený, zrekonštruovaný a zariadený. Nachádza sa vo výbornej lokalite ktorá je dostupná z diaľnice v priebehu dvoch troch minút. Zároveň sa ale jedná o tichšiu lokalitu kde Vás nebude vyrušovať výrazná premávka. Penzión poskytuje sedemdesiat jedna lôžok ktoré sú rozdelené v jedno dvoj a trojlôžkových izbách. K dispozícii sú aj dva apartmány.

Okrem ubytovacích a stravovacích služieb ponúka penzión Olympia aj firemné a rodinné akcie. Firemné akcie ocenia klienti pri usporadúvaní rôznych kongresov. Priestory sú vhodné ale aj pre rôzne rodinné oslavy. Samostatnou kapitolou je potom usporadúvanie svadieb. Na prvom mieste je vždy čistota ktorá môže byť zabezpečená profesionálnou upratovacou službou prípadne vlastnými internými zdrojmi. Dôležitý je kvalitný výsledok pre návštevníka.

Zdroj: PR