Spisovateľka a psychoterapeutka Antonie Krzemieňová v knižnici

Zdravie
0 /

antonie1

Verejná knižnica Mikuláša Kováča  pozýva v utorok 28. novembra 2017 o 17:00 hod. na zaujímavú prednášku spojenú s diskusiou „Sebaúcta v živote človeka“. V pobočke na Fončorde, Jilemnického 48 prednáša známa česká spisovateľka a terapeutka Antonie Krzemieňová.

Antonie Krzemieňová 

 Zaoberá psychosomatikou, psychohygienou a vplyvom myslenia na zdravie človeka. Je autorkou kníh Síla myšlenky I., Síla myšlenky II., Síla myšlenky III.,Síla myšlenky IV., Tělo napoví a Pohádkový tábor.

„Síla myšlenky“ je jedinečná kniha o sile myšlienky a sile vysloveného slova, pri ktorej čítaní vstúpite do života obyčajných ľudí, ktorým ich každodenný život skrížili silné emócie – láska, závisť a nenávisť. Zábavnou formou podané príbehy a čarodejnícke škola, v ktorej sa učia zodpovednosť za svoje myšlienky. Kniha sa stane vaším sprievodcom životom a emóciami. Je určená všetkým, ktorí hľadajú sami seba alebo svoje miesto v spoločnosti.

O ezoterike Antonie Krzemieňová hovorí:

„Keď niečomu nerozumieme, tak je najlepšie z toho urobiť tajomno. Napokon dnes je moderné byť niečím zaujímavý. A tak veľa ľudí bude tvrdiť, že vidí duchov či auru, hoci top tak  v skutočnosti nie je. Neviem, prečo by mali byť ezoterické poznatky a vedomosti skryté. Nie je na nich nič nadprirodzeného. 

Ďalej pokračuje:

„Tiež nechápem, ako behajú písmenká vo faxe či ako môže nejaká družica presne nájsť toho, komu telefonuješ. A netvrdím, že je to nadprirodzené. Rovnaké je to s “neviditeľnou” informatikou. Tak, ako nie je vidieť telefónne vedenie (myslím mobilné telefóny), tak jednoducho nie je vidieť naše informatika. A pochybuje niekto o funkcii mobilných telefónov?”

Je presvedčená, že tieto vedomosti sa skrývali len preto, aby určitý daný jedinec nadobudol na dôležitosti. A tak je tomu aj dnes. Spolu so svojím partnerom založila školu, kde sa študenti učia základom praktickej ezoteriky.

 

Sebaucta pozvanka

Autor: (dem), Foto: ilustračné