Pyrotechnika aj cez rok

PR
2 /

KIM3828d7_pyro_08_1_

Keď povieme zábavná pyrotechnika tak väčšina ľudí si predstaví oslavy konca roka. S nimi sú už tradične spojené zábavy ktoré sa bez pyrotechniky nezaobídu.

Najviac používanými sú rôzne ohňostroje, petardy, rímske sviece alebo vulkány. Väčšina takejto klasickej pyrotechniky je rozdelená aj podľa veku určenia. Niektoré je možné používať od osemnástich rokov a niektoré väčšie a zložitejšie až od dvadsať jedna rokov. Označujú sa tiež ako kategórie F2 a F3. Pre najmenších je k dispozícii tá najbezpečnejšia detská pyrotechnika.

Vedeli ste o tom že pyrotechnika sa ale často používa aj na iných oslavách ako sú tie koncoročné silvestrovské oslavy?

Takýmito oslavami môžu byť napríklad rôzne firemné oslavy prípadne iné spoločenské akcie. Pre tieto príležitosti sa určite hodia párty konfety v žiarivých strieborných a zlatých farbách. Konfeta je vhodná aj pre svadby. V tomto prípade ale použite skôr ružové farby vo forme lupeňov ruží alebo čistú bielu farbu. Pre zamilované páry existujú tiež ďalšie vhodné výrobky spadajúce do kategórie pyrotechniky. Tými sú tiež v poslednej dobe veľmi obľúbené lietajúce lampióny alebo sú tiež známe pod názvom lampióny šťastia. Najviac sa ich kúpa oplatí cez internet kde si v pohodlí domova vyberiete ako tvar tak aj farbu a cenové relácie.