Milujeme stredné Slovensko

SPRÁVY
0 /

otavius

Myslíte, že dobre poznáte stredné Slovensko? Jeho históriu, osobnosti, prírodné zaujímavosti? Zistite to! Presne o tom je ďalšia stolová hra pre zábavu a poučenie z edície Otavius, ktorú sme mali možnosť zahrať si.

Hra Milujeme stredné Slovensko

Ide o spoločenskú hru pre celú rodinu. Pri potulkách stredným Slovenskom na vás čakajú zaujímavé úlohy. Viete si predstaviť, že vlastníte letisko, vodnú elektráreň, salaš či dokonca kúpele? V tejto hre je aj to možné.

„No udržať si tieto nehnuteľnosti nebude až tak jednoduché. Na to treba vedieť šikovne investovať, nebáť sa riskovať a správne zaobchádzať s peniazmi. Dobrá investícia či risk vám prinesie zisk. Zisk vám môže počas hry rásť alebo sa môže stať, že o investíciu prídete. Ale v tejto hre nejde len o peniaze,“

vysvetľuje Petronela Selecká zo spoločnosti OTAVIUS spol. s r.o.

Hrou „Milujeme stredné Slovensko“ sa aj veľa naučíte z oblasti histórie, prírody alebo osobností stredného Slovenska. Kvízovými otázkami si preveríte svoje vedomosti alebo sa dozviete niečo, čo ste ešte doteraz nevedeli.

Pri tejto hre sa zabavíte, naučíte sa správne investovať a rozumne zaobchádzať s financiami. Rozšíri Vám poznatky o krajine a ponúkne príležitosť tráviť čas v kruhu  rodiny a priateľov. Počas Vianoc ako stvorené na príjemnú a užitočnú zábavu.

OTAVIUS zo Slovenskej Ľupče

Slovenský výrobca spoločenských hier OTAVIUS sídli neďaleko Banskej Bystrice v Slovenskej Ľupči. Sú určené  pre deti, mládež a dospelých, vlastne pre celé rodiny. OTAVIUS chce dokázať, že v dobe internetových a elektronických hier netreba zabúdať na starú klasiku.

 „Naším mottom je KTO HRÁ, VIE. Je to veľmi výstižné, pretože zoberme si len to človeče. Deti sa učia počítať, strategicky premýšľať, vyrovnávať sa s prehrou a hlavne nevzdávať sa,“

hovorí  Petronela Selecká.

 Teba mať na pamäti, že hry spájajú a vytvárajú čaro, ktoré nikde inde nezažijete. Preto odložte tablety, mobily, vypnite televízor a zahrajte si hru. Príjemnú zábavu.

Ak by ste chceli vyhrať zaujímavú spoločenskú hru od firmy OTAVIUS, navštívte ich stránku www.otavius.sk alebo facebook https://www.facebook.com/otavius.sk/ a zapojte sa do súťaže. Veľa šťastia.

milujeme stredne slovensko

Autor: (tom), Foto: OTAVIUS