SFF: 10 spôsobov ako si vyzlieť tričko počas letu

1 241 1

Slovak Freerun Family (SFF) je skupina mladých ľudí z Banskej Bystrice, ktorých spája vášeň k adrenalínovým športom, v tomto prípade parkouru a freerunu.

Tréningy, ktoré majú každú nedeľu od 10:00 pri Pamätníku SNP a každú sobotu, sú vždy plné zábavy a dobrej nálady ale aj tvrdej driny . Chalani už majú za sebou množstvo vystúpení a ak takto budú pokračovať ďalej, čaká ich veľká budúcnosť. Pred pár mesiacmi to boli práve oni, ktorí sa výrazne podpísali pod úspech banskobystrického parkourového meetingu, pri ktorom nezištne pomáhali.

Chalani popri nacvičovaní akrobatických kúskov vymýšľajú rôzne prvky, ktoré by do ich štýlu vniesli originalitu. Na krátkom videu sa môžete pozrieť, ako sa dá originálne vyzliecť tričko a to rovno desiatimi spôsobmi.

Viac informácií o skupine SFF nájdete tu: http://www.facebook.com/SlovakFreerunFamily

Zdroj: SFF

Reklama


Pridať nový komentár

Diskusia k článku


V rámci udržania slušnosti a dodržiavania zákonov SR je diskusia moderovaná. Po odoslaní Vášho príspevku ho potvrdí jeden z moderátorov diskusií okamžite, ako bude online a príspevok sa zobrazí ostatným užívateľom. Viac sa dozviete v sekcii Publikačné pravidlá.

Komentáre sú zakázané.