Obliečky a posteľná bielizeň

PR
1 /

66096bd9b29ead3eba44dd6c34561ede.image.750x672

Posteľné prádlo je jedným z najčastejších textilov s ktorým prichádzame do styku. Deje sa tak každý deň, vlastne väčšinou každú noc. Z toho dôvodu je preto dôležité klásť dôraz na výber vhodných obliečok prípadne plachiet. Posteľných obliečok existuje veľa druhov, či už ich delíme podľa materiálu z ktorých sú vyrobené, prípadne podľa farby alebo motívov.

Motívy sú veľmi obľúbené hlavne u detí a ako všetko ostatné aj tie podliehajú módnym trendom. Čo sa týka materiálu tak poznáme hlavne bavlnené obliečky ktoré sú asi najrozšírenejšie. Pre väčšinu ľudí je bavlna príjemným materiálom a je aj cenovo dostupná. Náročný zákazník môže siahnuť po luxusných damaškových obliečkach. Najčastejšie sa predávajú v rozmeroch 140 krát 200 centimetrov prípadne vo väčšom rozmere 140 x 220 cm. Čo by sme ale robili s obliečkami ak by sme k nim nemali paplóny.

Veľmi obľúbené sú dnes antialergické paplóny z dutého vlákna. Už z názvu vyplýva že sú vhodné aj pre alergikov ktorých je v spoločnosti čím ďalej tým viac. Okrem posteľného prádla existuje aj to ktoré si dávame na seba. V prípade partnerov je obľúbené aj sexi prádlo ako napríklad erotické bielizeň  alebo rôzne horúce doplnky. Výber je široký a ceny priaznivé ako už býva v internetových obchodoch zvykom.