Banskobystrický festival plný krásy, harmónie a inšpiratívnych ľudí

PR
0 /

Vystavovateľská miestnosť Lux 2

Veľké podujatie zdravého životného štýlu po ročnej prestávke mieri opäť do Banskej Bystrice. Srdečne pozývame!

Štvrtý ročník bystrického HARMÓNIA Festivalu zdravia a krásy sa bude niesť v duchu krásy a wellness, osobného i duchovného rozvoja a najmä zdravého životného štýlu. Počas dvoch festivalových dní sa môžu návštevníci festivalu tešiť na výstavu s viac ako 60 vystavovateľmi, bohatý prednáškový program so známymi odborníkmi aj zážitkové workshopy a ďalší sprievodný program.

A  čo o  programe festivalu hovorí autorka a manažérka tohto podujatia Mgr. Katarína Lehotská Mikuláková:

„Na 4. ročníku HARMÓNIA festivalu zdravia a krásy v Banskej Bystrici vás čaká najbohatší program doteraz – 17 prednášok a  7 workshopov. Na tému (Za)chráňte svoje črevo! bude prednášať vzácny hosť MUDr. Igor Bukovský. Peter Planieta sa predstaví s aktuálnou témou Správne stravovanie pre zdravý a šťastný vývoj dieťaťa. Cestu k  šťastiu nám ukáže aj Pavel „Hirax“ Baričák, autor Šlabikárov šťastia. Verím, že to bude výnimočná akcia, na ktorú vás všetkých pozývam!“

Ponuka vystavovateľov je rovnako bohatá ako prednáškový program.  Na výstave nájdete napr. bio čistiace prostriedky, prírodnú kozmetiku, zdravé sladkosti; stretnete sa tu aj s Hotelom Kaskády, ktorý  ponúka yoga pobyty, cvičenie yogy, ayurvédu.  Chýbať nebude ani pestrá ponuka zdravých sladkostí, zelené potraviny, výživové doplnky na trávenie, chudnutie, detoxikáciu, biolampy, online cvičenie s Fitshakrom a mnoho iných tovarov a služieb pre zdravší život.

Zaujímavý je aj sprievodný program, ktorý obsahuje rôzne merania a diagnostiky zdravia, ukážky líčenia profesionálmi, fotenie a diagnostiku aury, ale i  veštenie, numerológiu a tarot. Budete meditovať a s Jogou smiechu sa zasmejete „len tak“.  Zdravú stravu budete môcť nielen ochutnať, ale aj získať praktické tipy ako ju pripraviť.

Festival sa bude konať 19. a 20. mája v  Hoteli LUX*** v Banskej Bystrici. Začína sa o 10:00 hod. Odporúčame zakúpiť si prednáškové vstupenky vopred v  sieti www.Ticketportal.sk  Cena jednodňovej permanentky v predpredaji je 13 €. Vstup na samotnú výstavu stojí 2 €. Viac informácií nájdete na stránke www.HarmoniaFest.sk.

HARMONIA-2017-BANSKA-BYSTRICA plagat

 

 

Zdroj: Katarína Lehotská Mikuláková, Foto: Harmónia