Vianočný galakoncert American Divas v Banskej Bystrici

KULTÚRA
0 /

American Divas1

Trio speváčok American Divas, ktoré spolupracovali s hviezdami ako Janet Jackson, Mariah Carey, Michael Bolton, Chris Rea či Stevie Wonder, vystúpi v utorok 12. decembra 2017 o 19:00 hod. Aule SZU na Bernolákovej ulici v Banskej Bystrici. Je to ich jediný koncert na Slovensku v tomto roku.

Speváčky Natascha WrightPamela O’Neal a Dorrey Lin Lysles v minulosti už niekoľkokrát s úspechom vystúpili v rôznych slovenských mestách. Svoje skúsenosti zbierali ako súčasť kapiel Michaela Jacksona, Whitney Houston či Raya Charlesa, sa môžu pochváliť množstvom úspešných vystúpení po celom svete.

Famózne vokálne výkony, skĺbené so skvelým zvukom prvotriednej kapely a podčiarknuté tanečnými kreáciami a svetelnými efektmi – to je záruka jedinečného zážitku z koncertu American Divas.

„Pre svoj jediný tohtoročný slovenský koncert si American Divas pripravili špeciálny repertoár. Diváci budú mať možnosť zažiť svetové hity, na ktorých sa jednotlivé členky svojím dielom podieľali. Zaznejú aj známe vianočné piesne a koledy v zaujímavých úpravách,”

hovorí Róbert Karas z produkčnej spoločnosti Key Art Agency.

Hosťami exkluzívneho vianočného galakoncertu, ktorý sa uskutoční 12. decembra v banskobystrickej Aule SZU, sú americký spevák, skladateľ a producent Alfred McCrary a slovenský gitarový mág Henry Tóth. Vstupenky kúpite v sieti www.predpredaj.sk a v Informačnom centre mesta na Námestí SNP 1.

plagat american divas

 

Zdroj: Hudba.sk, Foto: ilustračné