King Barber Celebration v Banskej Bystrici

KULTÚRA
0 /

king barber celebration bb

Už je to viac ako rok, čo svoje brány otvorilo prvé moderné pánske holičstvo v Banskej Bystrici  King Barber.  Velkolepé otvorenie mal vtedy pod taktovkou raper EGO.

Ako vďaku za priazeň klientov sa barbri King Barber rozhodli zorganizovať párty pre stálych, občasných, ale aj pre tých zákazníkov, ktorí toto moderné pánske holičstvo v Banskej Bystrici na Hornej 8 zatiaľ nenavštívili.

Pilotná King Barber Party v znamení Hip-Hop, R&B, Reggeatona Latino King Barber Celebration sa uskutoční v priestoroch Alterego Music & Cocktails na Námestí SNP 15 už v piatok 23. februára  2018 o 21:00 hod.

Pre hostí je pripravený hudobný program v podaní SUPU – známeho zo zoskupenia Moja reč, KELSA – víťaza celoslovenkého freestyle battlu a GIPSY ČÁVE, ktorí sú známi hlavne svojím hitom Topoľčianska zlatokopka.

Okrem hudobného programu čaká na hostí JACK GENTLEMEN VIP zóna, pod záštitou JACK DANIELS WHISKEY. Všetci si môžu vyskúšať hru black jack o zaujímavé ceny a dozvedieť sa niečo o tejto whiskey. Pripravená je aj tombola a samozrejme skvelá zábava, na ktorej nemôžete chýbať.

Vstupenky si môžete zakúpiť v prevádzke Monopol baru a King Barber. Tie vstupenky, ktoré si zabezpečíte v predpredaji, budú odmenené welcome drinkom.

Viac na https://www.facebook.com/events/201669223905208/?active_tab=discussion.

plagat celebration

 

Zdroj: Simon Barth, Foto: King Barber