V Divadle Štúdio Tanca bude v piatok špeciálny večer s Michalom Havranom

KULTÚRA
0 /

michal havran1

V piatok 15. decembra o 19:00 hod. sa v Divadle Štúdio tanca na Komenského 12 uskutoční Backstage, počas ktorého sa ako hostia Michala Havrana predstavia samotní členovia umeleckého súboru.

Divadlo Štúdio tanca a jeho 20 – ročná tradícia pôsobenia ako jediného profesionálneho tanečného divadla na Slovensku, priniesli do Banskej Bystrice množstvo významných osobností. Pre umelecký súbor tvorilo mnoho renomovaných choreografov a skladateľov, no tvárou samotného predstavenia pre divákov ostávajú práve tanečníci.

Divákom sa tak naskytne jedinečná príležitosť lepšie spoznať členov umeleckého súboru, ktorých charakteristický tanečný prejav a spôsob vyjadrovania emócií tak dôverne poznajú. To, odkiaľ prišli, čo majú za sebou a čo ich ešte len čaká, divákom odhalia otázky Michala Havrana.

Známy salónny teológ, publicita a prozaik, ktorého diváci už mali možnosť zažiť behom diskusií v Divadle Štúdio tanca, sa opäť predstaví v roli moderátora a pretlmočí nevyslovené otázky obecenstva.

Michal Havran bude moderovať sondu do života našich tanečníkov. Jeho hosťami budú tí, ktorých javisko je druhým domovom – Tibor Trulik, Lenka Rajchmanová, Michaela Mirtová, Isabel PaladinLuca Tomao, Matej KubušMichaela Hulvejová.

Vstupenky na Backstage s Michalom Havranom si môžete rezervovať na https://www.ticket-art.sk/tanec/backstage-s-michalom-havranom-14288/.

 

 plagat backstage s Michalom Havranom

Zdroj: DŠT BB, Foto: ilustračné