Rozlúčka s prázdninami 2018: Peter Bič Project a pyromuzikálny ohňostroj!

KULTÚRA
1 /

Koniec letných prázdnin 2018 je tu. Aj s dvojmesačným obdobím voľna sa môžu malí i veľkí Bystričania rozlúčiť hravo a s úsmevom.

V piatok 31. augusta 2018 nás čaká tradičná Rozlúčka s prázdninami alebo Hurá do školy. Poslanci mestského zastupiteľstva v Banskej Bystrici za stranu SMER – SD a primátor mesta Ján Nosko pozývajú všetkých Bystričanov o štvrtej  do Parku pod Pamätníkom SNP.

Už XXI. ročník zábavných hier a súťaží pre deti, tak ako po iné roky, sľubuje kopec zábavy a príjemnú rozlúčku s letnými prázdninami pred novým školským rokom, ktorý oficiálne začína v pondelok 3. septembra.

Rozlúčka s prázdninami začína od 16:00  hrami, súťažami a atrakciami pre malých aj veľkých. O 18:00 hod. to bude spevácka súťaž Bystrická superstar. Hudobno – speváckou hviezdou večera  sa o 20:00 hod. je nepochybne populárna skupina Peter Bič Project so svojím bystrickým koncertom.

Vyvrcholením Rozlúčky s prázdninami, ako sa stalo dobrým zvykom, bude o 21:00 hod. atraktívny pyromuzikálny ohňostroj podfarbený dynamickou hudbou, ktorý každoročne priláka pod Pamätník SNP tisíce zvedavých návštevníkov.

Príďte sa pozrieť aj Vy, určite ani tentoraz neoľutujete. K dispozícii je aj chutné občerstvenie, sladké odmeny pre súťažiacich a more dobrej nálady.

plagat rozlucka s prazdninami 2018

Autor: (tom), Foto: Mirka Chabadová a ilustračné