Ďalšie predvianočné filmové novinky v CINEMAX BB

Kino
0 /

Tri zelania

Každým dňom sa napĺňa prvý adventný týždeň a blížia sa Vianoce. V tomto čase prichádza bystrické multikino CINEMAX BB s ďalšími filmovými novinkami pre všetky vekové kategórie, ktorých prehľad Vám prinášame.

TRI ŽELANIA od 7. 12. 2017

https://youtu.be/4LZJzNVQSro

Rodinná filmová rozprávka Tri želania, rozpráva príbehy niekoľkých podôb lásky: o trápeniach násťročného Alberta, ktorý je až po uši zamilovaný do sestry svojho najlepšieho kamaráta, o láske medzi Albertovými rodičmi, teda o varietnom kúzelníckom duu prežívajúcom krízu stredného veku a tiež o rodičovskej láske, v ktorej sa flákač a lámač dievčenských sŕdc Bosák junior, snaží získať pozornosť a lásku svojho otca, úspešného hoteliéra.

Albert a všetci ostatní, nakoniec prídu na to, že k šťastiu nie sú potrebné žiadne čary a mágia, ale predovšetkým odvaha meniť okolo seba veci k lepšiemu. To však neznamená, že naozajstné kúzla a čary neexistujú…

OCKO JE DOMA od 7. 12. 2017

https://youtu.be/hphDf9jPh00

Keď si dvaja znepriatelení ockovia, jeden vlastný a druhý nevlastný, k sebe na konci filmu Ocko je doma konečne našli cestu, mohli si vydýchnuť nielen ich spoločné deti a vysmiaty diváci, ale predovšetkým producenti tejto úspešnej komédie. Tí sa rozhodli stretnutie testosterónom nabitého Marka Wahlberga a papučkového Willa Ferrella ešte vylepšiť, keď do pokračovania prizvali Johna Lithgowa a nestarnúceho drsňáka Mela Gibsona ako ich otca.

Z Dustyho (Wahlberg) a Brada (Ferrell) sú teraz kamoši. Dusty sa vykašľal na svoj imidž búrliváka  a Brad prestal robiť psie kusy, aby sa mu vyrovnal. Dokonca sa rozhodnú, že tohtoročné Vianoce strávia všetci spolu ako jedna veľká šťastná rodina s oboma manželkami a všetkými vlastnými aj vyženenými potomkami. Plán však dostane zásadné trhliny vo chvíli, keď sa na sviatky pozvú ich otcovia. S vrúcne milujúcim Bradovým otcom (John Lithgow) by v tomto smere nebol žiadny problém.

ARTMAX FILMY – MIESTO SPLNENÝCH TÚŽOB od 7. 12. 2017

https://youtu.be/RDQwNVp65HY

Nový film autora komediálneho hitu Úplní cudzinci Paola Genoveseho Miesto splnených túžob opäť obracia pozornosť k našim nevysloveným želaniam. Zameriava sa na tajomného hrdinu, stáleho zákazníka reštaurácie The Place, ktorý je pripravený vypočuť a vyplniť akékoľvek prianie ôsmich návštevníkov.

Za to však požaduje splnenie istých úloh. Kam až budú ľudia ochotní zájsť, aby si splnili svoje sny? Kto z nich príjme výzvu záhadného cudzinca, ktorý sedí stále pri rovnakom stole?

DETSKÉ KINO – LEGO NINJAGO IBA 9. a 10. 12. 2017

https://youtu.be/OG-46kjl8W4

Je tu ďalšie veľkolepé dobrodružstvo s obľúbenými LEGO postavičkami! Tentoraz sa ocitáme v meste Ninjago City, ktoré ohrozujú temné sily. Zachrániť ho môže iba mladý Loyd, alias Zelený nindža, spolu so svojimi kamarátmi, tajnými nindža bojovníkmi. Cez deň sú to obyčajní tínedžeri, ktorých otravuje škola, ale v noci sa menia na nindžov s neuveriteľnými schopnosťami a bojovými strojmi.

Pod vedením múdreho Majsta Wu musia ochrániť Ninjago pred zlovestným Lordom Garmadonom, ktorý je, čistou náhodou, aj Loydov otec. Epický boj strojov proti strojom a otca proti synovi, bude skúškou tohto neúprosného, a zároveň nedisciplinovaného tímu novodobých nindžov. Musia sa naučiť krotiť vlastné ego a držať spolu, aby dokázali využiť svoju vnútornú silu Spinjitzu.

ARTMAX OPERA – BOHÉMA Z PARÍŽA 12. 12. 2017

https://youtu.be/2wQgxNJmFlw

Nikto ešte lepšie neopísal život vyhladovaných a predierajúcich sa umelcov polovice 19. storočia v Paríži ako spisovateľ Henri Murger v diele Scenes de la Vie de Boheme. Bohémski umelci sú odhodlaní spáliť rukopis len preto, aby sa na chvíľu zohriali. V ére víťaziaceho buržoázneho materializmu snívajú o inej, lepšej existencii. Puccini inšpirovaný týmito scénami zo života bohémov ponúka srdcervúci príbeh lásky a krásnu hudbu, ktorá sa zapísala do histórie opery.

Nosnou témou je príbeh básnika Rodolfa a krehkej Mimi. Dramatizácia novej produkcie bola zverená do rúk Clausa Gutha, ktorý jej dáva nádej, že láska a umenie sa stanú jedinými prostriedkami vedúcimi k dokonalosti. Dirigent Gustavo Dudamel (v súčasnosti hudobný a umelecký riaditeľ filharmónie v Los Angeles) vedie fantastické obsadenie, v ktorom zahviezdia Sonya Yoncheva, Aida Garifullina, Atalla Ayan, Alessio Arduini a Artur Ruciński.

PREDPREMIÉRA – STAR WARS: POSLEDNÍ JEDIOVIA UŽ 13. 12. 2017

https://youtu.be/WplF44TCDNU

 Po prvých krokoch do veľkého sveta Star Wars: Sila sa prebúdza (2015), Rey pokračuje vo svojej epickej ceste s Finnom, Poeom a Luke Skywalkerom v ďalšej kapitole ságy.

 Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese http://www.cine-max.sk/.

 

Zdroj: CINEMAX BB, Foto: ilustračné