V sobotu na finále pred štadiónom veľkoplošná obrazovka a občerstvenie zdarma

ŠPORT
9 /

_MG_6402

Aj po lístkoch na piaty finálový zápas o majstrovský titul v našej najvyššej hokejovej súťaži sa len tak zaprášilo. Hrať sa bude v sobotu pod Urpínom a ako už isto viete, pôjde o súboj našich ´baranov´ s nitrianskymi ´corgoňmi´.

Banskobystrický hokejový klub HC ´05 iClinic vo štvrtok na svojom oficiálnom webe oznámil, že vstupenky na piate finálové stretnutie play-off Tipsport ligy 2016/2017 medzi HC ´05 iClinic Banská Bystrica a HK Nitra sú vypredané. Stalo sa tak v krátkom čase prostredníctvom siete Ticketportal. V stanovisku nášho klubu sa uvádza:

„Na aktuálnu sezónu sa nám podarilo predať rekordné množstvo permanentiek, za čo Vám úprimne ďakujeme. Vážime si Vašu dôveru a podporu. Aj to je však príčinou obmedzeného počtu “voľných” vstupeniek, ktoré dávame po celú sezónu do predpredaja. Zimný štadión v Banskej Bystrici má jednu z najmenších kapacít na Slovensku, ktorá je dostatočná počas základnej časti hokejovej Tipsport ligy, ale na play-off a obzvlášť finále to absolútne nestačí.“

Vedenie HC ´05 iClinic Banská Bystrica si túto skutočnosť obmedzenej kapacity miest na štadióne ako i voľných vstupeniek v predaji plne uvedomuje. Preto pre fanúšikov, ktorí sa nedostanp napriek snahe na štadión, pripravil novinku. O nej sa píše:

„Ako malú satisfakciu pripravujeme pred zimným štadiónom veľkoplošnú obrazovku – priamy prenos zo stretnutia s Nitrou a občerstvenie zadarmo pre tých, ktorým sa vstupenka neušla. Veríme, že nás pochopíte a že nám zachováte priazeň aj počas nasledujúcich sezón, možno už ako majitelia permanentiek.“

Autor: (cb), Foto: Mirka Chabadová (archív)