Zažite Stredné Slovensko v Bratislave už tento týždeň!

SPRÁVY
3 /

incheba

Veľtrh ITF Slovakiatour je najväčším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku a patrí medzi najvýznamnejšie podujatia v regióne strednej Európy. Každoročne prináša komplexný servis pre ľudí, ktorí chcú cestovať do zahraničia alebo spoznávať krásy Slovenska.

Prezentuje sa tu portfólio cestovných kancelárií, ako aj turistické informácie sprostredkované zahraničnými centrálami krajín. Tohtoročný 4. medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR,  25. ročník výstavy Poľovníctvo a oddych a 10. ročník výstavy WELLNESS A FITNESS sa uskutoční v dňoch 25. – 28. januára 2018 na bratislavskom výstavisku Incheba.

Viac o veľtrhu a otváracích hodinách pre verejnosť získate na webe
http://www.incheba.sk/vystavy/itf-slovakiatour-13480.html?page_id=13480. Na ploche 17.000 m sa bude prezentovať 347 vystavovateľov zo 17 krajín. Bude medzi nimi aj Banskobystrický región.

 Región Stredné Slovensko sa tento týždeň (25.1. – 28.1.2018) predstaví so svojou pestrou ponukou na medzinárodnom veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour 2018 v Bratislave.

Niektoré mestá z nášho kraja, ako napríklad Banská Štiavnica, či Dudince, sa budú prezetovať samostatne. V rámci stánku BBSK budú ďalší vystavovatelia. Napríklad OOCR Nízke Tatry – juh, OOCR Gron, OOCR Novohrad – Podpoľanie. Pribudnú aj regionálni predajcovia a výrobcovia. Z Hontu, Gemera Malohontu

V stánku OOCR Stredné Slovensko môžete stretnúť zástupcov Mesta Banská Bystrica, strediska Donovaly, kúpeľov Sliač i mnohých ďalších.

„Počas návštevy si nezabudnite pochutnať na lokálnych produktoch ako je slovenský parmezán z mliečnej farmy Braunvieh či pivo Baran. Zároveň Vám radi predstavíme novinky o E-bike regióne, príp. sa môžete zapojiť  do súťaže alebo získať zľavové kupóny do vybraných wellness zariadení v regióne. Výber je len na Vás,“

pozýva na veľtrh cestovného ruchu do stánku OOCR Stredné Slovensko jej výkonný riaditeľ   Jiří Pěč.

Kúsok stredného Slovenska nájdete od štvrtka do nedele v Incheba Expo Bratislava, Hala B2, stánok č. 201. My Vám prinesieme najdôležitejšie informácie z veľtrhu ITF Slovakiatour 2018 vďaka cestovateľovi Ľubomírovi Motyčkovi, ktorý bude priamo na mieste.

 

Zdroj: OOCR a (tom), Foto: ilustračné