Zaujímavé novembrové filmové premiéry v CINEMAX BB

Kino
0 /

S novembrom prichádzajú do bystrického multikina CINEMAX BB novembrové filmové novinky, ktoré sa oplatí vidieť. Prinášame Vám ukážky z jednotlivých filmov s krátkym obsahom.

THE PERFECT KISS od 1. 11. 2018

Každý hľadá šťastie, no keď vám ťahá na tridsať a stále žijete s rodičmi, ktorí sa k vám správajú ako k dieťaťu, ste bez práce a láska je v nedohľadne, hľadáte ešte intenzívnejšie. Tanya Cova (Lucie Vondráčková) žije s rodičmi v severoamerickom meste v trochu všednej americkej spoločnosti.

Jej rodičia, bývalí tajní agenti pre nemenovanú východnú ríšu, už toho majú dosť a chcú ju zúfalo vydať za syna ich starej známej. Po pôvabnej Tanyi však túži aj miliardár Brian Demarrias. Do toho všetkého príde nečakaný bozk v parku. Ktorý z nich je pre Tanyu tým pravým?

LUSKÁČIK A ŠTYRI KRÁĽOVSTVÁ od 1. 11. 2018

Všetko, po čom Klára túži, je kľúč – jedinečný kľúč, ktorý otvorí skrinku so vzácnym darom od jej zosnulej matky. Zlatá niť, ktorú dostane od svojho krstného otca Drosselmeyera (Morgan Freeman), ju ku kľúču zavedie, lenže kľúč okamžite zmizne vo fantastickom a tajomnom paralelnom svete.

Tam sa Klára stretne s vojakom – luskáčikom Filipom, myšacou armádou a regentmi, ktorí spravujú tri kráľovstvá: Krajinu snehu, Krajinu kvetov a Krajinu sladkostí. Klára a Filip musia prejsť zlovestným Štvrtým kráľovstvom, kde panuje krutá vládkyňa (Helen Mirren), aby získali Klárin kľúč a vrátili harmóniu nestabilnému svetu.

DETSKÉ KINO iba 3. a 4. 11. 2018: AXEL a tajomstvo planéty Kepler – 4 eurá

Kedysi nádherná planéta Kepler je dnes vyprahnutá a na pokraji zániku, pretože Pozemšťania v honbe za zdrojom super energie vydrancovali jedinečný Kvet života.

Odvážni mladí obyvatelia planéty Kepler – AXEL, GAGA a BONO sa rozhodnú nasledovať starú legendu a vydávajú sa hľadať semienko života do oázy skrytej v ničivej sopke, aby zachránili svoj domov. Táto misia im do cesty stavia množstvo prekážok a sebeckých protivníkov, no vzdať sa neprichádza do úvahy! V hre je totiž osud ich všetkých.

ARTMAX FILMY – KAPELA iba 7. 11. 2018

Voľné pokračovanie divácky úspešného kinematografického dokumentu Všetky moje deti. Silný príbeh, plný tragikomických peripetií o chlapcoch z Veľkej Lomnice, ktorí sa rozhodli zmeniť svoj život. Remeselne a organizačne nadaný Stano Čonka s pomocou farára M.Kuffu ešte nedávno pomáhal stavať v rómskej osade jednoduché murované domčeky.

Teraz je manažérom vznikajúcej kapely Gypsy Band Lomnické Čháve a snaží sa zo všetkých síl, aby „jeho chlapci“ ukázali svoj talent. A dokázal neuveriteľné! Neznámi muzikanti zažiarili na kultovej Pohode v roku 2017. Svojou temperamentnou hudbou, nespútanou energiou a vrodeným talentom si získali srdcia stoviek mladých ľudí…

BOHEMIAN RHAPSODY od 1. 11. 2018

Jediné čo je výnimočnejšie ako ich muzika je jeho príbeh. Bohemian Rhapsody popisuje hudobnú dráhu i nekontrolovateľnú životnú špirálu Freddieho Mercuryho od založenia skupiny Queen až po pamätný koncert Live Aid v roku 1985.

PREDPREMIÉRA: DIEVČA V PAVÚČEJ SIETI 7. 11. 2018

Lisbeth Salanderová, kultová hlavná postava úspešnej knižnej série Milénium Stiega Larssona sa vracia na plátna v adaptácii krimi bestselleru Dievča v pavúčej sieti. V temnom thrilleri sa hackerka Lisbeth spolu s novinárom Mikaelom Blomkvistom zamotáva do siete plnej klamstiev, kyber zločincov a skorumpovaných politikov.

BABSKÁ JAZDA s filmom TEN, KTO ŤA MILOVAL len 6. 11. 2018

Nová česká komédia Vás vtiahne rovno do deja. Vidieť v nej budete opäť môcť známe hviezdy českého hereckého sveta.

Hlavnou postavou je muž, kapitán Kalina, nepodplatiteľný policajt ale aj milujúci manžel, skvelý otec a úžasný syn svojej matky. Toto všetko zvláda v jednej osobe plný elánu a nadšenia. Iróniou osudu je však to, že tento muž umrie hneď na začiatku deja pri autonehode spôsobenej zlým výberom pneumatík.

Samozrejme, zostane po ňom milujúca rodina, ktorá na neho spomína len v tom najlepšom. Ukážu sa tu však nejasné skutočnosti, ktoré rodina zistí krátko po jeho smrti. Pár náznakov, fotografií a kde tu ohováranie zo strany blízkych a nová zápletka je na svete.

Dej sa odohráva v situácii, kde Kalinova manželka Vanda zažíva veľmi perné chvíle. Krásnu a odhodlanú Vandu si zahrá Soňa Norisová, uvidíme aj herecké výkony Pavel Řezníčka, ktorý bude stvárňovať kapitána Kalinu, ale aj úžasnú Evu Holubovú ako Vandinu mamu.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese http://www.cine-max.sk/.

Zdroj: CINENAX BB, Foto: ilustračné