Francúzske Vianoce v Banskej Bystrici

KULTÚRA
0 /

Alliance Française Banská Bystrica pripravila pre všetkých Bystričanov Francúzske Vianoce. Počas troch dní či večerov v Jazz klube „U Francúza“ na Hornej ulici 12 to bude zaujímavý vianočný program.

Pondelok 10. 12. 2018

V pondelok o 17:30 hod. sa v podniku „U Francúza“ bude konať Literárny večer (Soirée littérature et musique vol. 6) s témou sneh (la neige). Počas večera sa budú servírovať zákusky, ktoré pre Vás pripraví Paul.  Vstup na toto podujatie je voľný.

klub jazz

Streda 12. 12. 2018

Alliance Française Banská Bystrica v stredu o 19:00 hod. takisto „U Francúza“ organizuje Vianoce pre dospelých s nasledovným programom:

– Vtipy bez záruky: Soňa Daňová

– Live: Žiguli & Ursus (folk – rock) + Benuelle (electro – pop)

Takisto ako v pondelok, aj v tento večer pre Vás Paul upečie zákusky a vstup je opäť voľný.

 Sobota 15. 12. 2018

V tento deň sa o 14:30 chystajú Vianoce pre deti s Mikulášom (Pére Noël) a prekvapením pre bystrické deti. Vstup je pre všetkých grátis. Počas dňa si deti a rodičia môžu pochutnať na zákuskoch od Paula.

francuzske vianoce1

O 18:30 hod. začne vianočný koncert, na ktorom s francúzskymi piesňami vystúpi Byllian. Tak ako na predchádzajúcich podujatiach sa počas večera budú servírovať zákusky, ktoré pre Vás pripraví Paul. Aj na toto podujatie je vstup voľný.

Príďte a naplno si užite  týždeň francúzskych Vianoc!

vianoce ala france1

Zdroj: Alliance Française, Foto: ilustračné