U Greškov: Prišla som bojovať o Vášho muža… alebo A čo ja, láska?

KULTÚRA
0 /

milacik1

Na zemi kufre a v tvári odhodlanie ženy, ktorá nemá v úmysle opustiť domov jedného zabehnutého manželského páru žijúceho v klasickom stereotype. Odkiaľ sa vzala, kto je a prečo tie kufre v obývačke ostávajú, je záhadou.

Divadlo u Greškov v Tajove uvedie vo štvrtok 8. februára 2018 o 18:45 hod. inscenáciu „A čo ja miláčik“ s vynikajúcim hereckým obsadením. Pokiaľ hľadáte kvalitnú zábavu, tento divadelný kus stojí za to.

 Hru napísala autorka Tatiana Kusá ako rozhlasovú hru, ktorá bola zinscenovaná pod názvom “A čo ja, miláčik?” Medzi divákov sa vracia vo forme divadelnej produkcie KUMŠT PRODUCTION, ktorá v nej ponúka účinkovanie skvelej Marte Sládečkovej ako Margit.

 Tá si tentoraz vychutná úlohu zanedbanej manželky. Kto bude víťazom boja o “vyčudovaného” muža (Martin Mňahončák), sa možno vyjasní v závere tohto “súboja” žien – mladej, krásnej Skarlet (Dominika Kavaschová v alternácii so Zuzanou Porubjakovou) a prácou pohltenou manželkou Margit (Marta Sládečková).

V hlavných úlohách hrajú  Marta Sládečková, Dominika Kavaschová alt. Zuzana Porubjaková a Martin Mňahončák. Režisérom je Martin Mňahončák.

Pre zaujímavosť takto hrala v rovnomennej televíznej inscenácii Marta Sládečková  v roku 1986 s Božidarou Turzonovovou:

Vstupenky sú v predaji. Môžete si ich zakúpiť v Tajove po telefonickom dohovore na čísle 0918 876894 alebo v kaviarni La passione na Belvederi v Banskej Bystrici. Platba len v hotovosti. Viac informácií na  www.ugreskov.sk.

Divadlo u Greškov prosí návštevníkov o skorší príchod (divadelná kaviareň je otvorená od 18:00 hod.) z dôvodu objednávok nápojov ktoré oddiaľujú začiatok predstavenia. Objednávky počas predstavenia nie sú možné.

 

 

plagat divadlo u greskov

Autor: (dem), Foto: ilustračné