Deň otvorených dverí Banskobystrického pivovaru

ZAUJÍMAVOSŤ
1 /

Vstúpte aj Vy do 1. pivnej  triedy a pozrite sa, ako sa varí veľké pivo v malom pivovare. Príďte na Deň otvorených dverí Banskobystrického pivovaru v sobotu 22. septembra 2018.

Majitelia pivovaru srdečne pozývajú na tento deň všetkých priaznivcov výnimočného slovenského piva URPINER.  Spoločnosť Banskobystrický pivovar, a. s. otvorí v sobotu 22 septembra od 11.00 hod. brány pivovaru pre všetkých svojich priaznivcov a širokú verejnosť.

Milovníci, priatelia a fanúšikovia výnimočného slovenského piva URPINER tak môžu nielen spoznať históriu výroby piva v Banskej Bystrici, ale aj nazrieť do zákulisia pivovaru a zoznámiť sa s celým procesom výroby najoceňovanejšieho slovenského piva.

Sprievodcom pestrého programu bude opäť moderátor Andrej Wallner. Na pódiu sa v rámci hudobného programu predstavia skupiny: HEĽENINE OČI, SLOVAK TANGO, MARLETT, univerzitný folklórny súbor MLADOSŤ a country skupina VODOPÁD.

Okrem obľúbených exkurzií po pivovare, čaká milovníkov piva URPINER aj množstvo ďalších sprievodných atrakcií, ako sú vystúpenie sokoliarov, streľba laserom, ukážky prác hasičov, polície a iné prekvapenia. Na svoje si určite prídu všetky vekové kategórie. Pre dospelých návštevníkov sú pripravené súťaže v pití piva na čas a v držaní krígľa, pre deti zas trampolína, jazda na koníkoch a motorkách.

Samozrejme, nebudú chýbať gurmánske špeciality a jedinečné osvieženie v podobe zlatistého moku – piva URPINER. Pivo sa bude čapovať priamo z pivovaru a okrem obľúbených klasických pív si tento rok môžu návštevníci pochutnať aj na čapovaných špeciáloch: EXCLUSIVE 16ke,  EXTRA CHMELENEJ 14ke a novinke – za studena chmelenej svetlej IPL 13ke.

dod3

 

Vstup na podujatie Deň otvorených dverí Banskobystrického pivovaru je zadarmo. Len v tento deň sa bude pivo URPINER v pivovare predávať za výnimočne priaznivé ceny: klasická 10ka za 0,50 €/0,5l, prémiová 12ka za 1,00 €/0,5l a špeciály od 1,50 €/0,5l. Navyše, prvých 3000 návštevníkov dostane nápoj zadarmo (novinku IPL 13ku svetlú alebo nealkoholický nápoj BB KOLA). Milovníci skvelého piva, výbornej nálady a pravej  pivnej pohody sa skutočne majú na čo tešiť.

Hudobný program: HEĽENINE OČI, SLOVAK TANGO, MARLETT, univerzitný folklórny súbor MLADOSŤ a country skupina VODOPÁD.

Sprievodný program: exkurzie po pivovare, pivné súťaže Sokoliari kráľa Svätopluka, ukážky práce hasičov, Zboru väzenskej a justičnej stráže, jazda na koníkoch a motorkách, trampolína, zberatelia pivných suvenírov, streľba laserom a množstvo ďalších prekvapení.

DOD Urpiner plagat