Chopráci otvárajú novú motoristickú sezónu

SPRÁVY
0 /

chopper sezona

Z dôvodu studeného počasia sa akcia odkladá na neskorší termín, o ktorom bude informovať  Chopper club Banská Bystrica.

Banskobystrický Chopper club pozýva členov, sympatizantov a priateľov na spoločné otvorenie motoristickej sezóny 2017 už túto sobotu 22. apríla. Štart je o 9:00 hod  od BB – MOTO na Zvolenskej ceste 8/C.

Motorkári pôjdu na trase 9:00 Banská Bystrica – 9:30 Metro Zvolen – Bojnice – Antol (občerstvenie) – Banská Bystrica. Otváranie a zatváranie sezóny za účasti priateľov klubu je už samozrejmosťou a priaznivé ohlasy sú pre Chopper club Banská Bystrica povzbudením do ďalšej činnosti.

„V sezóne 2017 máme nové méty a obnovenie spolupráce s nezávislými klubmi v najbližšom okolí, hlavne z R 66, podpora Asociácie R 66 so sídlom v Lopeji, stmelenie i utuženie vzťahov klubu s nezávislými motorkármi z nášho kraja a v neposlednom rade pokračovať v podpore detí či už v detských domovoch alebo na onkológií, prípadne zapojiť sa do akcií organizovaných inými klubmi pre deti,“

hovorí prezident bystrického Chopper clubu Ladislav Kulka.

Z tohto dôvodu v roku 2016 požiadali o registráciu 2 % daní, aby mohli podporu deťom prejaviť ešte viac materiálne , čo zatiaľ uskutočňujú z vlastných prostriedkov. Chopper club Banská Bystrica je otvorená organizácia pre všetkých nadšencov motoriek, preto členovia klubu sú radi , keď ich oslovíte, vyvoláte stretnutie, zúčastníte sa ich akcií a stanete sa ich priateľmi.

Klubový znak bystrických „čoprákov“ obsahuje základné krédo: „Motor ako sila, krídla ako voľnosť a motocyklové koleso v klubových farbách s názvom mesta.“ Chopper club Banská Bystrica existuje od roku 2010 a svojimi aktivitami šíri dobré meno mesta  a regiónu na Slovensku aj v medzinárodnom meradle.

Autor: (tom), Foto: Chopper club BB a ilustračné