FOTO: Bystričania z FOSALI úspešne reprezentovali Slovensko na BIG 5 v Dubaji

SPRÁVY
0 /

Značka slovenských dizajnových svietidiel FOSALI® predstavuje novinky na najdôležitejšej výstave v Dubaji. Ako jednej z mála slovenských firiem sa tejto bystrickej spoločnosti podarilo úspešne prezentovať v Dubaji na prestížnom BIG 5 počas uplynulého týždňa.

FOSALI v Dubaji

Išlo o najdôležitejšiu a najväčšiu stavebnú výstavu na Blízkom Východe, kde sa zúčastňuje viac ako 2 600 vystavovateľov. Tu pred desiatkami tisíckami návštevníkov a developerov z okolitých krajín a Afriky prezentovala spoločnosť FOSALI a.s. unikátne dizajnové lustre na báze optických vlákien, najnovších LED technológií a ručne fúkaného skla, ktoré boli doplnené aj o originálnu stojanovú lampu TREA.

„Záujem profesionálnej verejnosti ako aj médií bol veľký a sme pyšní na to, že sme mohli takto úspešne prezentovať Slovensko jedinečným dizajnom a kvalitou a to priamo v mekke najodvážnejších architektonických kúskov, čo považujeme za veľký úspech,“

uviedla Marianna Slivková zo spoločnosti FOSALI a.s.

DUBAI BIG 5 FOSALI 2018Slovenské svietidlá natoľko zaujali, že zábery boli použité aj v oficiálnom videu organizátora výstavy, ktoré si môžete pozrieť na oficiálnom videu organizátora Big 5 (v 00:16 a 1:27 minúte).

O spoločnosti

Značka FOSALI® je stelesnením originality, kreativity a dizajnu na báze optických vlákien a LED technológie. Spoločnosť zaujala v minulosti svojimi dominantnými inštaláciami a grandióznymi lustrami, ktoré zdobia množstvo verejných i súkromných priestorov po celom svete.

FOSALI-STAND-EUROLUCE-03

Veľký dôraz pri samotnom návrhu a výrobe lustrov sa kladie na kvalitu materiálov a ručné spracovanie skla, ktoré necháva vyniknúť nadčasovým dizajnom svietidiel. Inovatívne spojenie LED technológie a optických vlákien umožňuje lustrom rovnomerne svietiť po celej dĺžke a tak skrášľovať rozľahlé a vysoké priestory do desiatok metrov.

Extrémne dlhá životnosť, flexibilita, nízka servisovateľnosť a najmä bezhraničnosť pri dizajne robia z tejto technológie úžasný a veľmi inovatívny prostriedok osvetlenia interiérov. Spoločnosť bola súčasťou spoločnej expozície pod vizuálnou značkou Slovensko GOOD IDEA SLOVAKIA.

 

Zdroj: Marianna Slivková, Foto: Fosali